Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Simona - Věštba

Reaguji na výklad do 24 hodin. Vše sedí. Sice jsem si myslela, že jsem již dostatečně vše pochopila ale mám ještě co dohánět .Za mne jste na pravém místě.Paní Ivu doporučuji všem,kteří ještě tápou a hledají odpověď...Děkuji.

Monika - výklad karet

Moooc děkuji Ivi za výklad,který mě vždy vrátí do reality a hlavně nabije energii ke změně.Opravdu je vše krásně popsáno,vysvětleno a hlavně rady jak si pomoci to zlé změnit

Monika - Monika -výklad karet

Moooc děkuji Ivi za výklad,který mě vždy vrátí do reality a hlavně nabije energii ke změně.Opravdu je vše krásně popsáno,vysvětleno a hlavně rady jak si pomoci to zlé změnit

Andrea - Velké poděkování :-)

Paní Ivu vřele doporučuji je to ne jen skvělá žena,ale i skvělý rádce,psycholog a umí člověka podpořit a vyslechnout.
Před více než třetí roky,jsem byla úplně jiný člověk,myslela,jsem si,že vše mi spadne do klína,neustále jsem řešila,že proč já nemůžu být ta šťastná spokojená žena,mít hodného věrného může a samozřejmě vdát se a založit rodinu.
Iva poukázala na to co vlastně,dělám špatně,že v našem rodu,je karmické zatížení hlavně žen a jediný kdo s tím něco může udělat ,jsem jen já ,nikdo jiný to za Vás neudělá,to mi věřte.
Prošla jsem si řadu ponížení ,karambolu a opravdu nastaly okamžiky ,kdy jsem byla opravdu na dně.
Díky Ivě pomocí jsem pochopila,že základ je to,jak dokážu přijímat hlavně ty negativní situace a od toho se vše poté odvíjelo.
Při každé porážce či prohry,jsem věděla,že nesmím,prožít danou situaci s nenávisti , odsuzováním a vztekem či hořkostí.
Naučila jsem se vše přijímat s láskou a vírou a bez lpění či odsuzování,prostě právě v tyto situace musíte zachovat klid a víru v sám sebe ve svojí duši,protože když to neuděláte škodite hlavně sami sobě a to vede potom k nemocím a strachu.
Ano někdy je to opravdu těžké,protože to neznamená ,že když to dokážete jednou ,že už vlastně nemusíte ,velký omyl i teď se potýkam s řadou překážek a hlavně lekcemi.
Člověk si musí uvědomit,že i kdyby Vás odsoudila celá planeta,i když to je blbost,ale jen si to představte a vy by jste si šli za tím co chcete a víte,že je to potřeba a to i kdyby jste měl jít sám,tak ,že prostě víte,že to je potřeba ne jen pro Vás ,ale i pro Vaší duši co si zvolila na tomhle světě.
K cestě za štěstím jo s řadou překážek ale to přeci za to stojí ne?
Nevěříte ,tak to věřte ,protože nyní je 11.6.2022 a můj sen byl vždy se vdávat těhotná za skvělého chlapa a nikdy jsem tomu nevěřila a vím,že to je jen mojí zásluhou,ale kdybych se neobrátila tenkrát na Ivu,tak dnes nejsem kde jsem a to vím na miliardu procent.
Naučila mě mít se ráda,být sama sebou,věřit si ,být odvážná i za cenu toho,že jsem na to jen a jen já sama a i za cenu ,že při mě klidně nebude nikdo stát,ale jedno Vám řeknu,jen vy jste svým strůjcem štěstí nikdo jiný ne.
Jen vy dokážete nemožné víru v sebe Víru v pána Boha ,nebo víra v to co je tam nahoře,ať si tomu každý říká po svém,ale já vím,že něco nahoře je,něco je mezi nebem a zemí a za to vše Ivě děkuji vřele

Jana - Bořutová

S výkladem z karet od paní Ivy jsem velmi spokojenà.

Hana - Psaný výklad

Děkuji Ivě za velmi obsáhlý výklad. Ve spoustě sem se našla. Ukázala cestu co napravit, kde hledat a co hledat. Výklad doporučuji. I když mám od Ivy první výklad. Vystihla určité věci a trefila se. Moc děkuji a pokud chcete opravdu výklad, svěřte se do rukou paní Ivy.

Hana - celostní výklad

Pní Iva mi vypracovala opravdu dlouhý a snadno pochopitelný výklad. Je z něj jasné, čeho se mám vyvarovat, co může hrozit. Říká, jakými metodami lze na sobě vnitřně pracovat, aby se naplnilo jen to dobré, co ve věštbě je. Po měsíci pozoruji, že se nemýlila. Velmi doporučuji

Radka - Celkový výklad do 24 hodin

Moc děkuji za rychlost a obsáhlost výkladu, paní Ivu vřele doporučuji

Martina - Výklad

Děkuji paní Ivo za skvělý výklad, vše jste mi vysvětlila,a musím říct že mám o čem přemýšlet.
Musím přiznat že vše co jste řekla sedí
Hezký den

Hana - celostní výklad

moc děkuji paní Ivě. Dostalo se mi náhledu na příčiny problémů a řešení, jak se z nich dostat. Teď, právě po provedení odpuštění, budu pozorovat, zda se mi daří, následovat rad. Myslím, že ano, rady byly jasné.

Ivona - Vestba

Dakujem p.Iva,,vasa vestba vystihuje moj charakter a to co sa okolo mna deje.Ste naozaj skvela a vase rady si zoberiem k srdcu...Tiez dakujem za afirmace a motlitby ktore urcite vyuzijem.

Elen - Konzultácia

Ďakujem pani Ive za jej slová. Je to priama príjemná osôbka. Naplnila moje očakávania. Odpovede na moje otázky som dostala, ako i návod ako pracovať na sebe. Ešte raz ďakujem a som rada , že som pani Ivu spoznala. :-)

Blanka - Výklad

Děkuji paní Ivě za obsáhlý výklad, který musím ještě sama v sobě pořádně vstřebat a zpracovat. Jinak musím napsat, ze moje myšlenky během 24hod. zpětně opravdu sedí do puntíku, jako kdyby mne už dlouho znala.

Lenka - Recenze

Chtěla bych paní Ivu doporučit, už si u ní nechávám vykládat několik let, protože vše sedí do puntíku, umí poradit a nasměrovat v případě, že potřebuji poradit... Proto pokud nejste rozhodly, tak za mě určitě neváhejte, opravdu vše sedí do puntíku....

Iveta - Výklad

Moc děkuji, paní Ivo za vyklad. Vše ještě vstřebávám. Určitě jsem našla co hledám . Přeji vám krásný nový rok děkuji

Zuzana - Vestba

Dobrý den paní Iva, moc děkuji za podrobnou vestbu a zároveň píši, že se v tom hodně nacházím moc děkuji a přeji hezký svátky

Lada - Výklad

Děkuji moc za výklad. Krásně napsaný a pravdivý. Přeji krásný svátky a šťastný nový rok. Děkuji moc.

Petra - Výlad do 14 dnů.

Moc děkuji, paní Ivo, za výklad.
Vše je jak píšete, přítomnost, myšlenky i zdraví. Napsala jste toho moc, četla jsem to asi 4x abych si vše uvědomila. Ve všem, co jste napsala, máte pravdu. Moc si vážím Vaší práce a děkuji za Vaše slova. Díky Vám jsem si uvědomila spoustu věcí, a začnu na tom pracovat :-)
Doporučuji všem :-)

Lenka - Poďakovanie

Dnes som absolvovala konzultáciu po telefóne s pani Ivou, a vrelo odporúčam, myšlienky do 24 h sedeli úplne presne, vo veĺa veciach som sa našla a s úžasom som počúvala každé slovo, každú radu,, myšlienku. Uvedomiť, pochopiť, prijať, odpustiť. Najťažší je prvý krok, pokiaľ si neuvedomíme, nemôže me s problémom, situáciou pracovať. Konzultácia pani Ivy mi otvorila oči, ďakujem.
DAKUJEM ZA VAŠU POMOC A ZA TO ZE POMÁHATE DRUHÝM, A ŠPECIÁLNE ZA DNEŠNÝ TERMÍN KONZULTÁCIE, VED VY VIETE

Ludmila - Výklad

Děkuji moc paní Ivě za přesný výklad, myšlenky za 24 hodin sedí úplně přesně, minulost s přítomností také. Určitě využiju cenné rady a zapracuji na sobě, aby se mi z předpovědi budoucnosti vyplnilo to nejlepší. Ohledně mého zdravotního stavu paní Iva trefila většinu zdravotních problémů, co už mám, budu se snažit změnit svůj životní styl, abych odvrátila ty další. Ještě jednou moc děkuji a přeji jen to dobré. 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 2
Celkem: 720137
Měsíc: 3859
Den: 119