Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

olga - Výklad

Od paní Ivy mám již dva výklady a musím uznat ,že vždy si musím dávat čas a číst ho několikrát a s odstupem času. Vždy po nějaké době najdu něco ,co jsem přehlédla , a nebo mi to nedávalo hned smysl. Za mé nejlepší výklad co jsem měla , jelikož nám ukazuje nejen co se nejspíš stane ,ale jak to ,po čem toužíme můžeme tím, že změníme náš postoj k sobě samým a ostatním přitáhnout k sobě. Ivanko s úctou a s respektem k Vám děkuji

Šárka - Výklad

Také jsem s paní moc spokojená. Je hodná,laskavá. Všechno sedí.

Katy - Názor

Většinou recenze nepíšu, ale zde musím udělat výjimku. Na pani Ivu se obracím již několik let a musím říct, že e je skvělá. Nejenom z pohledu, že její výklad karet se vždy skoro cely splnil, ale i proto, že je i lidská. Věřím, ze byla období, kdy jsem ji musela skrze svá trápení spamovat, ale vždy tu pro me byla. Výklad nebyl vzdy takový, jak bych si přála, ale naopak skrze to začínám chápat, že to člověka nutí něčo změnit, aby se právě konečně něco změnilo. Paní Iva je neskutečně dobrá a věřte mi, že jsme kolikrát zkusila kdo koho. Někdy jsem i váhala na paní Ivu obrátit, ale jen z toho důvodu, že jsem se bála toho co vyjde z karet, protože právě co od p. Ivy vyjde, se skoro vše vyplní. Mám ji moc ráda, i když si myslím, že ona mě musí mít někdy plný zuby, pze ji částo vyhledávám kvůli jedné záležitosti :)) Takže pro vas ostatní… ona je vážně skvělá, hodná, moudrá a přesná ❤️

Jana - Zvědavost

Výklad byl dlouze rozepsán,většina se opravdu udála,něco se děje nyní,většina sedí,moc děkuji

MIchal - Reajkce na výklad

Řekl bych, že to sedí. Ale celkově tolik informací jsem nečekal a čtu/budu je číst několikrát dokola, abych si vše uvědomil a konečně se pohnul z místa. Paní Ivě velice děkuji.

Jana - Smutek , vztek a apatie.

Něco sedí něco ne. Jsou věci, které se nedají odpustit a věci už co nejdou dát do pořádku. ( mama a táta umřeli)

Táňa Kulíšková - Reakce na výklad

Chci moc poděkovat paní Ivušce za výklad,který sedí jako sedinka na hrnec.V některých místech,když jsem četkla co bylo a jak se věci mají teď,byla její slova na 100% velká a pro mně smutná pravda.Ale snad se budu shopná dát dohromady odpustit všem kerým jsem ublížila a snad se náš život bude ubírat tím lepším směrem Paní Ivo,velké díky a velký respekt❤️❤️❤️

Simona - Poděkování

Ivanko děkuji za výklad. Musím ho číst víckrát abych to pochopila. Trefila jste se do minulosti, některých mých pocitech a zdravotních problémů. Také moc děkuji za rady, které jste mi dala. Musím na sobě hodně pracovat. Moc děkuji a přeji hodně štěstí a zdraví

Lidu - Nikdy není člověk dost moudrý, nikdy není člověk dost laskavý...

... vždycky je možnost - i nutnost - ohlédnout se zpět a poděkovat za vše, co bylo, za to dobré i za to méně dobré. Protože vše nás vede dál, i když si myslíme, že stojíme na místě. Díky za připomenutí.

Iva - Re: Nikdy není člověk dost moudrý, nikdy není člověk dost laskavý...

s věkem roste moudrost a já děkuji vám, za vaši důvěru ❤️

Irena - Výklad 11/2022

Výklad jsem obdržela 11/2022. Četla stále dokola. Nejdříve jsem něčemu moc nerozuměla, tak znovu četla. Postupem času jsem ve výkladu viděla souvislosti, které už třeba proběhly nebo teď procházejí. Ivě moc děkuji.

Petra - Vyklad

Paní Ivě, děkuji mnohokrát za výklad, myšlenky opravdu sedí. Celkově celý výklad sedí, mé přání do budoucna, bloky od rodičů.Ted začít pracovat na sobě. A naučit se odpouštět.

Zuzana - Hodnocení výkladu

Děkuji paní Ivě za výklad. Myšlenky sedí přesně, je to až neuvěřitelné, jako když vám vidí do hlavy. Je upřímná, říká vše narovinu, poradí.

Věra Tomečková - výklad

Překvapil mě ten chaoz ve výkladu, budu to muset přečíst nejmíň 10x, než z toho něco pochopím, nešlo by to jasně a stručně pro méně gramotné?

LADISLAVA VESELÁ - VÝKLAD

Děkuji za ústní komunikační výklad i písemný . Neuvěřitelné . Nikdy jsme se osobně neviděli, ale pocit byl jako , kdyby jste mě znala mnoho let . Děkuji za možnost zamyslet se nad věcmi , které né každý rád slyší . Děkuji s úctou, pokorou a láskou . Lepší výklad a vyjádření pravdy jsem snad nikdy neslyšela.
Jste úžasný člověk a myslím , že v dnešní době by mělo více lidí Vás oslovit.

Renata - Věštba

Moc hezky napsané a pravdivé. Výklad mi pomohl věřit tomu co jsem se domnívala a začít na sobě opravdu pracovat. Také mě uklidnil. Děkuji

Bára - Hodnocení výkladu

Děkuji paní Ivě za výklad. Četla jsem ho několikrát a stále mám co k pochopení. Myšlenky ve většině případu seděly, výklad se mi občas prolíná a musím přemýšlet. Ale přesně je z toho zřejmé, že člověk musí pracovat sám na sobě a umět odpustit a to bude asi to nejtěžší.

Marsi - Vyklad

Děkuji Vám za výklad,
vždy mě fascinuje s jakou přesností se trefíte do myšlenek a jak to dokonale sedí, jakoby jste to prožívala semnou. Některé věci je těžké pochopit, obzvláště jak pracovat sama se sebou ,jak se učit odpouštět. Váš výklad mi ukazuje, kterou cestou se vydat dál,když už si nevím rady. Moc vám děkuji a přeji hodně úspěchů a zdraví.

Zdenka - Hodnocení výkladu
Dobrý večer paní Ivi,
děkuji Vám za poslání veštby. Sedělo to přesně jak mé myšlenky, strachy tak mé přání co si přeji do budoucna.
Máte pravdu že musím pracovat na sobě i na rodičích.
Děkuji Vám za Váš výklad a přeji hodně zdraví.

P.S.Až zase si nebudu vědět rady tak opět vyhledám Vaší pomoc

Marlene - Hodnocení výkladu

Dobrý den,moc dekuji paní Ive za výklad.Cetla jsem ho několikrát a spoustu věcí si uvědomila, za co jsem ji vděčná. Rady si vezmu k srdci a pomoc vyuziju naplno.Krasny den 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 773636
Měsíc: 3495
Den: 89