Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Klara - Výklad

Musím říct ,že je to poprvé v životě ,co jsme využila výklad ..jakýkoliv ..Využila jsem ho v situaci kdy jsem byla na dně a výklad a myšlenky přišli den potom co se mi zhroutil vztahový svět . Ale vše co paní Iva napsala naprosto souhlasím a sedí..úplně vše co jsem chtěla vědět o partnerovi a práci .. A tím ,že to přišlo den po té , jsem byla v šoku ,že teď se to vyvíjí přesně tak jak bylo psáno ..
Ohledně myšlenek se zamyslím sama nad sebou. I v tom měla paní Iva pravdu .
Nepíšu to jen tak aby měla paní Iva kladně recenze ,ale proto ,že jsme byla k výkladům nevěřící a skeptická ,hodně skeptická .
Moc vám děkuji Panu Ivo a přeju mnoho úspěchů .Děkuji Klára

Ivana - Poděkování za výklad

Dobrý den paní Ivo,
děkuji moc za pěkný, přesný výklad, který jsem si musela přečíst opakovaně :-D, je to mazec. Přeji všechno nejlepší a ať se Vám daří a já se pokusím držet se Vašich rad.

Zdena - Poděkování

Moc Vám děkuji za výklad, byla jsem velmi mile překvapena, jak byl podrobný a pravdivý. Mohu jen doporučit.

Martina - Poděkování za věštbu

Dobrý den paní Břečková,
moc Vám děkuji za věštbu, uf, když jsem to celé přečetla a vstřebala, tak jsem se opravdu našla a uvědomila si spoustu souvislostí, které se mi již staly a doporučení, jak s nimi naložit. Je to každodenní práce na sobě samé a o to krásnější, když změníme sebe, tak jak se krásně a přirozeně přetváří vztahy kolem nás. Velmi výstižně jste je popsala.
Váš pohled do mé duše je opravdu velmi citlivý a vypovídající, u pár konkrétních věcí mi opravdu spadla brada.....
Děkuji Vám z celého srdce za Váš úžasný přistup k životu, moc ráda čtu Vaše příspěvky a sdělení. Jste pro mě velkou inspirací, podporou a světlem.
Mohu všem, kdo se rozhodují si nechat věštbu od paní Ivi připravit, tak ať se jí určitě ozvou.
Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám a Vašim blízkým ať zdraví, láska a radost ze života Vás provází.Mirka - Poděkování za výklad

Moc Vás zdravím, paní Ivo
děkuji za Vaši věštbu, která je opravdu vyčerpávající a já jsem nadmíru spokojená. Odráží se v ní nejen Vaše dlouholeté zkušenosti, ale i dar od Boha, který v sobě máte. Nejvíc ze všeho mě fascinovaly myšlenky 24 hodin zpětně, kdy jsem měla pocit, že jste tento čas strávila se mnou a povídaly jsme si spolu. Paráda....Stále pročítám a hledám souvislosti. Mohu jen doporučit...

Lenka-poděkování - Karty

Děkuji paní Ivě za pravdivý výklad,vždy jsou překvapená jak téměř vše sedí i to špatné i to dobré,musím přečíst vícekrát než vše pochopím a taky vím že je to práce na nás samotných, ukáže směr kterým se vybrat,vždy když nevím jak dál, vzpomenu na její slova i když je to někdy těžké, prostě Děkuji a kdo neví jak dál, doporučuji

Lenka-Výklad - Poděkování

Moc děkuji za pravdivý výklad,čas ukáže ale záleží jen na nás samotných

Katka - Vyklad

Pani Ivo, moc moc dekuji .. Vase radky jsem primo hltala...Urcite se rada s Vami jeste spojim telefonicky..

Renata - Díky za výklad

Milá Ivo,
velice děkuji za výklad, tolik řádku jsem vůbec nečekala a hlavně pro mě přínosných a pravdivych. Děkuji velice

Veronika - Děkuji ❤

Paní Ivanko, dekuji za nasměrování ❤

Milena - Poděkování

Děkuji moc určitě mi to pomůže jak dál. Výklad super

Zdeňka - Poděkování

Ze srdce děkuji za výklad. Myšlenky a přitomnost sedí na 100%.Četla jsem několikrát za sebou, abych vše dobře pochopila. Vse je svatá pravda a beru si vše k srdičku. Díky tomu, že jsem vás oslovila a následně dostala výklad, tak mohu na sobě pracovat a změnit co je potřeba. Moc děkuji a přeji vám spoustu krásných dnů a hodně zdraví ❤️

Helen - Děkuji

Moc vám děkuji za výklad. Určitě jsem v něm svůj život našla...a to nejen mezi řádky..
Bylo by mi ctí si s vámi někdy popovídat osobně, ale vše má svůj čas.
Helen

Helen - Děkuji

Moc vám děkuji za výklad.

Jakub - Výklad

Po telefonické konzultaci jsem dostal jiný pohled na věc a radu jak se s tím vším dá naložit. Výklad ke mě seděl a byl jsem překvapen. Děkuji a určitě všem doporučuji.

Jitka - Poděkování

Výklad mi od paní Ivky moc pomohl , člověk se má stále co učit :) Vše sedělo , stále sedí a já diky ní s tím umím lépe pracovat s jiným lepším pohledem.

Monika - Poděkování

Znovu jsem oslovila paní Ivu a její konzultace po telefonu mi otevřela oči. Pomohla mi ukázat cestu, kterou se dát a co pro to udělat. Myšlenky seděly opět na 100 % a co bude dál se uvidí. Ještě jednou děkuji a všem vřele doporučuji.

Tenata - Vyklad

Dnes, jsem měla krásný vyklad s paní Ivou a musím říct, že dosud mi nikdo neudělal tak krásný vyklad s terapii jako paní Iva.Vše sedlo jak p…. na hrnec.
Mohu jenom doporučit.

Lucie - Poděkování

Paní Ivanko,
moc děkuji za Váš výklad. Byl obohacující a na spoustu věcí jsem se, díky Vám, podívala z jiného úhlu a našla souvislosti. Děkuji.

Monika - Poděkování za věštbu

Děkuji za výklad. Věřím, ze mi pomůže koukát na svět jiným pohledem. Věřím, ze mě paní Iva díky výkladu nasmerovala na správnou cestu
Děkuji ještě jednou 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 676611
Měsíc: 5934
Den: 185