Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 221837146/0600 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 52 euro cca dle měny

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petra - Věštba

Moc děkuji za věštění,myšlenky dokonale sedí,moc doporučuji.Děkuji

Marie - Věštba

Děkuji paní Ivě za výklad, který sedí a doporučuji.

Marta -

Dobrý den... chtěla bych se zeptat na své manželství....nevím jak dál už...děkuji...

Iva - Re: Marta

Prosím kontaktujte me na můj email vestkyne-i@seznam.cz

Slávek - Díky

Paní Iva mně ukázala cestu - směr, moc jí děkuji!

Petra - Věštba

Moc děkuji jste skvělá sedí to přesně.

Michaela - Věštba

Děkuji přesná trefa...velice doporučuji; )

Dráža - věštba

Děkuji p. Ivě za výklad,sice mě tak trochu rozhodil,musím si to všechno urovnat. Výklad vřele doporučuji všem

Denisa Žohová - Věštba

Zdraví a myšlenky a přítomnost sedí 100% jsem zvědava na tu budoucnost, určitě nebyl muj poslední výklad, mockrát děkuji.:)

Hana - Věštba

I ja doporucuji p.Ivanku,myslenky,minulost,pritomnost sedi.Budoucnost uvidime.Doporucuji !!!!! A dekuji ☺

Monika - Vestba

Pani Iva opet se trefila :-) vrele doporucuji

Alena - Věštba

Děkuji paní Ivě za přesný výklad přítomnosti.100% pravda.Budoucnost se ukáže časem.Paní Ivu mohu vřele doporučit.Ráda si nechám vyložit karty znovu.Děkuji moc!!!!!

michal - vestba

Děkuju paní ive za dokonali výklad jsem rom mezi námi je spoustu kartaru ale paní iva je jedinečná uz jenom tím jak popsala me myšlenky přítomnost .všem doporučuju ještě jednou díky michal

Lucie - věštba

Dobrý večer i já se chci pochlubit kladnym a hlavně přesným výkladem od paní Ivi ,,co se týče myšlenek a přítomnosti byla paní Iva naprosto přesná ...Až mi běžel mráz po těle .... Budouctnost se uvydi časem .... Děkuji moc a mohu jen a jen doporučit

Monika - Věštba

Děkuji moc za výklad.Myšlenky přesné bez sebemenší chybičky .Vše ohledně přítomnosti sedí a budoucnost uvidíme .Na paní v případě potřeby se obrátím .Vřele doporučuji

Gabriela - Spokojena

Výklad byl presny, výstižný. Moc dekuju a určitě si nějaké rady vemu k srdci.

Radka - Vestba

Vrele doporucuji vestba sedi.super rychle jednani urcite se na pani znovu obratim

Menčíková - Spokojenost!!!

S pani Ivankou jsem vždy velice spokojena..co se tyce mých myšlenek jsou zcela vždy naprosto presne a ja se tomu nikdy nepřestanu divit..Vsem doporucuji!!!!

Zdeňka - Velké díky

I já se chci podělit s kladným hodnocením paní Ivy, opravdu to sedí až jsem koukala, s přítomností to přesně sedlo a budoucnost uvidíme, jak dopadne, ale věřím, že dobře a paní Ivu určitě moc doporučuji! Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí a zdraví všem!

Věra - Poděkování

Děkuji za výklady, nejvíce si vážím citlivého přístupu a originality, s jakou paní Iva výklad podává.
Vyloží přítomnost, nastíní budoucnost a pak už to chce mít jen pozitivní přístup, aby vše dopadlo dobře. Moc jí za vše děkuji! 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 2
Celkem: 573763
Měsíc: 35398
Den: 271