Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 221837146/0600 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 52 euro cca dle měny

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Teri - Doporučuji

S paní Ivou jsem měla cest výkladu již podruhé a jsem opět překvapena,jak vše postupně vychází. Nikdy jsem na výklady příliš nevěřila, ale recenze ostatních i moje vlastní zkušenost to potvrzuje. Snad slova z výkladu vezmu správným směrem a bude zase lépe. Paní Iva nejen ze vykládá z karet,ale také se snaží podporovat a otevřít nám oči. Mockrát děkuji ❤️

Soňa - Poděkování

Pokaždé,když potřebují dobrou radu,nebo pomocnou ruku,tak paní Iva je ta první.Vřele Všem doporučuji.A Vám moc moc Děkuji

Eva - poděkování

Paní Ivo-moc děkuji,mnohokrát jsem si vaše řádky pročítala,až dnes jsem se rozhodla reagovat-úřední nebo soudní zaležitost-nevím o ničem-prozatím,....povrchní vztahy-máte pravdu-bojím se důvěřovat....mít sebe sama ráda-jak to dokázat,jak se mít ráda?...zdraví-úplně přesně,ale co s tím-imunita,dušev.rozpoložení..jak mám změnit myšlení?-a co s tím vztahem-mám čekat,že někdy ten dotyčný bude mít víc času na mně,nebo přijde nějaký nový vztah,nechci chlapa každý den "za zadkem",jen si povykládat,někam si spolu dojít,prostě takový lepší kamarád-asi chci moc..? Eva

Iva - Re: poděkování

No a to je ono ....žena touží mít vztah pak se z toho vyklube vztah nevztah jen lepší kamarád ....ale pak se nedivte, že máte povrchní vztahy. Tahle to nefunguje...jak se mění myšlení? To snad byste mohla Evičko vědět. Dám příklad.

Například pokud jste žena, kterou podvedl manžel, tak je a nějakou dobu určitě bude nejaktuálnější a nejakutnější potřebou se s tím vyrovnat, protože je to intenzivní negativní věc. Váš mozek se bude stále snažit myslet na daný problém a rozhodně se vám nepodaří se ho zbavit na psychické úrovni tak, že na něj nebudete myslet.

Nejjednodušším řešením by bylo problém na fyzické úrovni prostě vyřešit. To ale bohužel často není možné a musíte ho řešit na úrovni psychické. Na problém nemůžete z ničeho nic přestat myslet. Co ale udělat můžete je začít myslet jinak. Můžete se snažit tu negativní niternou myšlenku přeformátovat novou myšlenkou pozitivní. Ta negativní myšlenka je pouhým důsledkem nějaké příčiny. A tato příčina je ukryta ve vašem nevědomí v podobě negativního přesvědčení, které o sobě máte.

Eva - Re: Re: poděkování

Dobrý večer Ivo-děkuji za odpověď...ono s tím vztahem-nevztahem je asi nějak ve mně-neboť moje mamka byla taky vdova,měla nějaké vztahy-ne zrovna šťastné-a já jako mladá holka jsem to s nima zažívala,proto se asi nechci úplně nějak otevřít......nechci znepříjemňovat život mým dětem,aby nezažívaly to,co já s mamkou...

Kristina - Poděkování

Moc děkuji za výklad. Překvapilo mne, jak přesně myšlenky a přítomnost sedí. Mohu Vás jen doporučit a jistě Váš výklad opět využiji.Krásný den všem.

Jana - Výklad

Ivi skvělé, myšlenky sedí dokonale a za celkový výklad moc děkuji, ostatním určitě doporučuji.

Zdenka - Vyklad

Moc dekuji p.Ive za vytvoreni výkladu vše sedí dekuji za modlitbu mohu jenom doporučit.

Markéta M. - výklad po emailu

Paní Ivu mohu doporučit. Výklad byl rychle hotový a nejasnosti z mojí strany jsme dořešily po telefonu. Budu si velmi aktivně čistit karmu :)

Marija - Poděkovani

Děkují moc p. Ivě , myšlenky sedí skvěle a o budoucnosti se nechame překvapit. Minulost je propojena s pritomnosti, už to je dlouho jak nemám rodiče (chybí mně) .Manžel nenavidi otce (neni na živu) neodpusti mu, matka, (moje tchyně) jen děla zlo. Máte pravdu, manželstvi mám ohrožene, nějaky rok nežyjeme spolu,. Děkuji moc za podporu a modlidbu.

Renata - Výklad

Moc děkuji paní Ivě za výklad. Musím říct, že myšlenky docela sedí. V přítomnosti se moc zatím nevidím a budoucnost to uvidíme. Jinak co se týká zdraví je pravda ,že poslední dobou mně bolí hlava a jsem hodně unavená. Děkuji moc za podporu a modlitbu. Paní Ivu doporučuji všem. Sama jsem využila,už několik krát služby a jsem spokojená. Umí člověka nabít s energií. Je to paní ž velkým P.

Denisa - Vestba

Moc děkuji paní Ive a i doporučuji.Myšlenky i přítomnost seděla a sedí a na budoucnost se těším a rady si vezmu k srdci.Ještě jednou moc děkuji a určitě doporucim vás dál.

Veronika - Věštba

Myšlenky se určitě shodovaly, proto mohu doporučit

Eva - Výklad

Děkuji paní Ivě, myšlenky sedí skvěle a o budoucnosti se necháme překvapit.
Ještě jednou moc děkuji.

Yveta - výklad

Bylo to zajímavé, určitě doporučuji. Pokud se předpověď vyplní oslovím paní Ivanu zase.

Andrea - Poděkování

Paní Ivu mohu s klidným svědomím doporučit. Její popis toho, nač jsem myslela během posledního dnu sedí tak, jako by bydlela v mé hlavě...
Celkově je výklad velice obsáhlý a současnost vystihuje naprosto přesně. Co se vyplní z budoucnosti ukáže čas a vím, že záleží především na mně a na mých myšlenkách a postojích.
Paní Iva dokáže svým poselstvím projasnit den a vykouzlit úsměv na tváři, po které ještě před chvilkou tekly slzy.
Moc děkuji a přeji moc štěstí a lásky nejen paní Ivě,ale nám všem :-).

Lenka - Výklad

Moc děkuji za vytvoření výkladu,musím říct že vše naprosto sedí a jen jsem žasla.
Ještě jednou moc děkuji Lenka

Petra - poděkováí

Moc děkuji za výklad a ano spousta věcí sedí jak zdraví tak myšlenky ale nějak se zatím neorientuji v budoucnosti, moc také děkuji za modlitbu.Vím že v budoucnu určitě zas poprosím o pomoc.
Moc a moc děkuji

Simona - podekovani

Moc tímto dekuji pani Ive za výklad. Vse se splnilo.vse sedelo..a jsem poucena a ted silnější. Dekuji za motlidby které si rikam denně několikrát..
Urcite se zase na pani Ivcu obratim..

Klára - Poděkování

Moc děkuji za výklad,všechno co jste napsala sedí, a také děkuji za pozitivní energii kterou jste do výkladu dala 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 573763
Měsíc: 35396
Den: 271