Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 221837146/0600 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 52 euro cca dle měny

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Denda - výklad

od Ivanky jsem si nechala udělat výklad a minulost perfektně sedí :) vřele ji doporučuji a určitě si nechám udělat po čase nový výklad :)

Iva - Re: výklad

děkuji Dendo :-)

dobrá duše - pozor na podvody...

proč jsou všechny příspěvky z večera 22.9. a od té doby nikdo nepsal?... :-) ... bacha na čas a datum přidávání :-)

Iva - Re: pozor na podvody...

Protože jsem ty milé dámy o to poprosila tento web jsem rozjela totiž včera a chytrý člověk se podivá na mou profil na fb a od koho ty příspěvy jsou a kdy mi je na fb psali vy zavistivče

Markéta - Re: pozor na podvody...

a v noci většina lidí spinká :-)

Bohuslava - Re: Re: pozor na podvody...

Představte si,že jsem přijela večer z odpolední směny a to vždy nemůžu usnout :-/ nehledejte záhady kde nejsou.Už jste zkusila výklad od paní Ivy?Myslím,že ne,jinak sem nepíšete nesmysly!Přesto přeji příjemný den a vy paní Ivanko takové komentáře vypusťte z hlavy :-)

Daniela - mezi nebem a zemí. . .

Byla jsem dost neduveriva. . . Ale zkusila jsem. Po první větě z výkladu jsem byla už přesvědčena. Do posledního detailu naprosto přesný výklad. Nevím jak se mi paní Iva dostala do hlavy. A tohle si člověk nevymyslí. Takže muzu jen potvrdit předchozí recenze a doporučit. Určite se na Vas ještě obrátím. A moc Vám Děkuji.

Iva - Re: mezi nebem a zemí. . .

Moc děkuji Denuško za vaše doporučení moc si toho vážim :-)

Bohuslava - Zázrak jménem Iva

Paní Ivanka se výkladem totálně trefila,nevím,jak je to možné,ale je to tak! Určitě jejích služeb opět využiji.Přeji Vám Ivanko mnoho energie...jsou nás určitě zástupy,tak ať to zvládnete a vaší krásné Anežce přeji zdravíčko a štěstí :-)

Marcela Fruhvirtova - 12.9.1961

Ivanka je moje zlatičko nedam na ni dopustit ma srdečko na pravem mistě a je skratka nej nej nej sluničko moje

Iva - Re: 12.9.1961

Děkuji Marcelko :-)

Monika Čapková - Veliký dík :)


.

Napsat recenzi na paní Ivu je velice těžké- vše zde již bylo řečeno. Její výklad minulosti je prostě pravdivý a ač to je pro mne nepochopitelné i naprosto přesný. Ráda se sem budu vracet a paní Ivě přeji vše jen to nej. Díky..

Napsat recenzi na paní Ivu je velice těžké- vše zde již bylo řečeno. Její výklad minulosti je prostě pravdivý a ač to je pro mne nepochopitelné i naprosto přesný. Ráda se sem budu vracet a paní Ivě přeji vše jen to nej. Díky.


Napsat recenzi na paní Ivu je velice těžké- vše zde již bylo řečeno. Její výklad minulosti je prostě pravdivý a ač to je pro mne nepochopitelné i naprosto přesný. Ráda se sem budu vracet a paní Ivě přeji vše jen to nej. Díky.


T


T

Iva - Re: Veliký dík :)

Děkuji za recenzi TOOOLIK ZASEBOU :D DÍÍKY

Dana - Skvělá paní Iva

Jelikož jsem zvědavá ženská,tak jsem si řekla že si nechám od paní Ivy vyložit karty a úplně mě překvapilo jak se mohla do všeho co mi řekla trefit,a navíc takhle na dálku aniž by jsme se někdy viděli.Už jednou jsem u kartářky byla a stále se mě na něco ptala a dala mi předpověd složenou dá se říct z mých odpovědi,ale paní Iva se mě na nic neptala,stačilo jí jen moje jméno a datum narození.Čekala jsem jakou předpověd mi napíše a opravdu jsem koukala jak puk,protože napsala něco co nikdo nevěděl a tím mě přesvědčila,že si nevymýšlí.Děkuji paní Ivo jste skvělý člověk a těším se na další předpověd

Iva - Re: Skvělá paní Iva

Děkuji za recenzi

Pavlina - Nejlepsi clovek

Tato dama mi vylozila karty a muzu rict ze se mi vse splnilo ..!! A urcite si necham jeste jednou vylozit karty..!! Tato dama je velice sikovna a moc ji dekuji :*

Iva - Re: Nejlepsi clovek

Děkuji za recenzi

Lucka - Úžasná paní Iva

Když jsem si přečetla, že někdo vykládá karty po netu, řekla jsem si, co je to za nesmysl...Nicméně tíseň času, nepříznivé události a velká hromada kladných recenzí, mě přesvědčila...Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám. A jsem velice ráda..! Vše, co mi paní Iva vyložila(minulost, myšlenky) sedělo naprosto přesně...Tím mě naprosto přesvědčila..A o tom, co mi vyložila do budoucna se přesvědčuji postupně. Například dnes. Věřím tomu, že to nebylo naposledy, co jsem paní Ivu o výklad poprosila. Je to skvělá kartářka..!!

Iva - Re: Úžasná paní Iva

VELMI DĚKUJI LUCINKO :-)

jana - kartarka IVA

pani IVY si velice vazim je to dobra kartarka udelala my par vykladu a vse uspesne a pravdive budu nadale vyuzivat jeji sluzby vrele doporucuji vsem
je ochotna me radi i mimo vyklad dekuji IVKO 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 4
Celkem: 570580
Měsíc: 35192
Den: 344