Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana - Smutek , vztek a apatie.

Něco sedí něco ne. Jsou věci, které se nedají odpustit a věci už co nejdou dát do pořádku. ( mama a táta umřeli)

Táňa Kulíšková - Reakce na výklad

Chci moc poděkovat paní Ivušce za výklad,který sedí jako sedinka na hrnec.V některých místech,když jsem četkla co bylo a jak se věci mají teď,byla její slova na 100% velká a pro mně smutná pravda.Ale snad se budu shopná dát dohromady odpustit všem kerým jsem ublížila a snad se náš život bude ubírat tím lepším směrem Paní Ivo,velké díky a velký respekt❤️❤️❤️

Simona - Poděkování

Ivanko děkuji za výklad. Musím ho číst víckrát abych to pochopila. Trefila jste se do minulosti, některých mých pocitech a zdravotních problémů. Také moc děkuji za rady, které jste mi dala. Musím na sobě hodně pracovat. Moc děkuji a přeji hodně štěstí a zdraví

Lidu - Nikdy není člověk dost moudrý, nikdy není člověk dost laskavý...

... vždycky je možnost - i nutnost - ohlédnout se zpět a poděkovat za vše, co bylo, za to dobré i za to méně dobré. Protože vše nás vede dál, i když si myslíme, že stojíme na místě. Díky za připomenutí.

Iva - Re: Nikdy není člověk dost moudrý, nikdy není člověk dost laskavý...

s věkem roste moudrost a já děkuji vám, za vaši důvěru ❤️

Irena - Výklad 11/2022

Výklad jsem obdržela 11/2022. Četla stále dokola. Nejdříve jsem něčemu moc nerozuměla, tak znovu četla. Postupem času jsem ve výkladu viděla souvislosti, které už třeba proběhly nebo teď procházejí. Ivě moc děkuji.

Petra - Vyklad

Paní Ivě, děkuji mnohokrát za výklad, myšlenky opravdu sedí. Celkově celý výklad sedí, mé přání do budoucna, bloky od rodičů.Ted začít pracovat na sobě. A naučit se odpouštět.

Zuzana - Hodnocení výkladu

Děkuji paní Ivě za výklad. Myšlenky sedí přesně, je to až neuvěřitelné, jako když vám vidí do hlavy. Je upřímná, říká vše narovinu, poradí.

Věra Tomečková - výklad

Překvapil mě ten chaoz ve výkladu, budu to muset přečíst nejmíň 10x, než z toho něco pochopím, nešlo by to jasně a stručně pro méně gramotné?

LADISLAVA VESELÁ - VÝKLAD

Děkuji za ústní komunikační výklad i písemný . Neuvěřitelné . Nikdy jsme se osobně neviděli, ale pocit byl jako , kdyby jste mě znala mnoho let . Děkuji za možnost zamyslet se nad věcmi , které né každý rád slyší . Děkuji s úctou, pokorou a láskou . Lepší výklad a vyjádření pravdy jsem snad nikdy neslyšela.
Jste úžasný člověk a myslím , že v dnešní době by mělo více lidí Vás oslovit.

Renata - Věštba

Moc hezky napsané a pravdivé. Výklad mi pomohl věřit tomu co jsem se domnívala a začít na sobě opravdu pracovat. Také mě uklidnil. Děkuji

Bára - Hodnocení výkladu

Děkuji paní Ivě za výklad. Četla jsem ho několikrát a stále mám co k pochopení. Myšlenky ve většině případu seděly, výklad se mi občas prolíná a musím přemýšlet. Ale přesně je z toho zřejmé, že člověk musí pracovat sám na sobě a umět odpustit a to bude asi to nejtěžší.

Marsi - Vyklad

Děkuji Vám za výklad,
vždy mě fascinuje s jakou přesností se trefíte do myšlenek a jak to dokonale sedí, jakoby jste to prožívala semnou. Některé věci je těžké pochopit, obzvláště jak pracovat sama se sebou ,jak se učit odpouštět. Váš výklad mi ukazuje, kterou cestou se vydat dál,když už si nevím rady. Moc vám děkuji a přeji hodně úspěchů a zdraví.

Zdenka - Hodnocení výkladu
Dobrý večer paní Ivi,
děkuji Vám za poslání veštby. Sedělo to přesně jak mé myšlenky, strachy tak mé přání co si přeji do budoucna.
Máte pravdu že musím pracovat na sobě i na rodičích.
Děkuji Vám za Váš výklad a přeji hodně zdraví.

P.S.Až zase si nebudu vědět rady tak opět vyhledám Vaší pomoc

Marlene - Hodnocení výkladu

Dobrý den,moc dekuji paní Ive za výklad.Cetla jsem ho několikrát a spoustu věcí si uvědomila, za co jsem ji vděčná. Rady si vezmu k srdci a pomoc vyuziju naplno.Krasny den

Linda - Vřelé díky

Paní Iva je nejen profík mezi ,, Věštkyněmi “ , ale i plná lidskosti a porozumění. Vždy její výklad sedí, dokáže člověka postrčit kupředu a ukázat směr. Jen musíte chtít. Vřelé díky a určitě zůstanu věrná. Fandím Vám a ať se daří, nejvíce v osobním životě ❤️

Marcela - Poděkování

Děkuji Ivance za výklad. I přes upozornění, že myšlenky nemusí úplně sedět, popsala přesně mé myšlenky. Výklad je opravdu o mně... Velké díky.

Andy - Výklad

Ďakujem Vám Ivanka za výklad,ešte sa mi nestalo,že by som dostala tak stručný výklad,budem si ho citat každý deň,aby som niektoré veci lepšie pochopila. Musím povedať,že veľká časť z neho sedi a veľa veci až tak,že ma to zaskočilo :-). Prajem Vám Ivanka všetko dobre a hlavne vela zdravia a ďakujem

Jana - Poděkování

Chtěla bych moc poděkovat Ivance, která mi udělala velmi podrobný a rozsáhlý výklad.
Čtu si ho téměř každý týden a čemu jsem z počátku nechápala, tomu s postupem času rozumět začínám.
Moc děkuji ❤️

Hanka - poděkování

Moc děkuji paní Ivě, příjemné a hlavně trefné podání. Myšlenky i přítomnost podle paní Ivy sedí. Stále vstřebávám její návod jak se naučit odpouštět, jak naložit se životem úplně jinak.
Určitě paní Ivu doporučuji, když člověk neví co a jak... Ale i když chce něco dělat plně jinak, poradí. Prostě VÁS NASTARTUJE.
Přeji všem krásný den, plný úsměvů,lásky a štěstí
Hanka 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 3
Celkem: 803203
Měsíc: 3168
Den: 118