Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 221837146/0600 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 52 euro cca dle měny

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jan - Vychopeň

Celá věštba je stažená z internetu, je to velká lež a lidé nevím proč na to letí. Dávejte si pozor ! Negativní příspěvky se tady mažou.

Iva Břečková - Re: Vychopeň

Vy musíte být hodně nemocný člověk ,když vám jednu IP adresu bloknu hned píšete z další :-) není to pravda mé věštby si fotím vykladám sama a vy jen ubližujete a lžete přestante být takový chudák děkuji

Zdenka - doporučení

Děkuji paní Ivě za dnešní rychlý výklad, vše sedělo a o tom, co bude, záleží jak si to uděláme! Velice ráda DOPORUČUJI

Barbora - Doporučení

Děkuji za včerejší výklad. Musím říct, že u mě minulost a přítomnost seděla. Za mě, doporučuji! :)

Lenka - doporučení

nechápu,jak někteří lidé uráží paní Ivu za to,že tahá s lidí peníze.Mě tato osoba velmi pomohla a navíc se spnilo vše co řekli nejen karty.Mohu jedině doporučit,pač každý se sám přesvědčí o tom,že karty a ani paní iva nelžou. jsem velmi spokojená a mohu jen poděkovat.

Alena Samková - Děkuji!

Paní Iva je skvělá, udělala mi výklad, který naprosto seděl. Po dobré zkušenosti jsem paní Ivu požádala o spojení s mojí zesnulou sestrou. Paní Iva z karet zjistila to co jsem potřebovala vědět, viděla i sestřinu minulost, věci, které my z rodiny dobře víme, ale jiní je vědět nemůžou. Ještě jednou paní Ivě děkuji, že mi toto umožnila a vřele ji všem doporučuji. Paní Iva je průvodcem životem v těžkých chvílích i v okamžiku, kdy člověk stojí na křižovatce a není si jistý jakou cestou se vydat.

Luci jéé - Výklad z kraret

Paní Ivo, začínáte být pro mě neuvěřitelná ať si o vás každý říká co chce... Já mám od vás už několikátou věštbu a vždy to bylo pravdivé.. Jsem s vámi naprosto spokojená a né jen kvůli věštbě ale i kvůli tomu jak jste pokaždě na mě hodná a příjemná, děkuju vám moc... A i přes ty drby nadále u vás zůstavám, protože já vím že mi řikáte jen pravdu, přeji vám krásný den..

Jana Kartářka - Novenská svíčka

Doporučuji Novénskou svíčku, má opravdu magickou moc, pomohla už spoustu lidem a mě taky. Vznik Novénské svíčky má základy v Novém zákoně, kdy se po vzkříšení Krista apoštolové modlili 9 dní a po té na nich sestoupil Duch svatý. Na tomto základě se začali vyrábět svěcené Novenské svíčky, při zapálení člověk vysloví nahlas prosbu k Bohu a pak se modlí 9 dní. Přání nesmí být sobecké, hloupé ani škodit jiným lidem, přání se neplní okamžitě po dohoření svíčky, ale je to jen v Božích rukách, kdy a jakým zbůsobem bude vyplněno.

Iva Břečková - Re: Novenská svíčka

Velmi děkuji Jani za toto doporučení a máte naprostou pravdu

Petra - Výklad z karet

Milá ivus musím rict ze jste skvělá kartářka všem doporučuji ;-)

Hana - Výklad z karet

Paní Ivuško, dnes jste mi zpracovala výklad na mě a partnera a přesto, že se vůbec neznáme, ani jsme se prozatím nikdy neviděly, výklad na minulosti i současnost zcela odpovídá realitě. Buducnost budu s napětím očekávat... Děkuji moc za výklad a hlavně za to, že jste reagovala tak rychle. Jste skvělá!!! Určitě se na Vás časem sama znovu obrátím a samozřejmě Vás budu doporučovat svým známým. Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchů ve Vaší práci. :-)

Ivča - Výklad karet paní Břečkové

Děkuji paní Ivě za výklad karet, jehož přesnost mě tedy dostala. Paní Iva o mě nevěděla nic, neznáme se, vlastně ani nevím, odkud je a přesto mou minulost i současnost odhalila dokonale. Znovu a znovu se k jejimu výkladu vracím, je to neuvěřitelné. Co se týká budoucna ? Uvidíme, zatím nemohu hodnotit, výklad karet proběhl dneska.
Takže za mě naprostá spokojenost a to nejen s výkladem, ale i s ochotou paní kartářky ještě dodatečně vše dovysvětlit a upřesnit.

Renata Hrdličková - VÝKLAD Z KARET

Já paní Ivě moc děkuju pomohla mě v době kdy jsem měla muže v nemocnici kde mu diagnostikovali rakovinu plic agresivního tipu,jejich prognoza byla maximálně půl roku.Napsala jsem paní Ivě o výklad na jeho zdraví,nenapsala jsem jí nic o jeho nemoci.Odpověděla mě že je nemocný a vážně že by s tím měl urychleně něco dělat.Napsala jsem jí otevřeně že vím a jaké je prognoza odpověděla až na moje naléhání že vím že umírá a na co se mám připravit,napsala že nejdýl měsíc.Manžel zemřel za 3 týdny ale díky tomu že jsem věděla jak málo mu zbývá času byl můj čas jen jeho i když jsem to za ním měla 50km a chodím o berlích. Odešel v klidu,bez bolisti a s mojí láskou vedle sebe a hlavně důstojně a za to paní Ivě moc děkuju,vím že se jí to velmi těžko psalo, že nemá naději, ale díky tomu jsem byla s ním co to šlo.

Jana - Re: Re: VÝKLAD Z KARET

Děkuji paní Ivě za výklad,a nelitujte předem poslané částky,opravdu vše sedí.Paní Ivu doporučuji!!!

Petra - myšlenky, minulost

Dobrý den, od paní Ivy jsem si také nechala udělat výklad. Ohledně budoucnosti zatím nevím, výklad znám jeden den - mám se na co těšit, ale i čeho se obávat... Tak si dám třeba více pozor. Ale - moje myšlenky a moje minulost sedí... Jak to paní Iva dokázala, nevím. Sama jsem byla zvědavá, zda se to povede. Povedlo. Vše souhlasí. Ivi, děkuji :-).

Katka Král - výklad

Dobrý den,

měla bych zájem o výklad karet. Prosím kontaktujte mě mailem : daho.arlet@seznam.cz


Děkuji Králová

Iva - Re: výklad

Poslala jsem vám email :-) přeji krásný večer

Andrea - Všem doporučuji

Chtěla bych Vám p.Ivo moc poděkovat za výklad moc jste mi pomohla a když si všechno promítnu zpět všechno mi souhlasí uplně dokonale.. Těším se na naše osobní setkání jste můj anděl díky ... Všem doporučuji !

Jana - recenze na vyklad

Naprosto presny vyklad, dekuji, uzasna zkusenost.

Lucie - doporučuji

Paní Ivu doporučuji!!! Pro dnešní výklad mám jen jedno slovo neuvěřitelné. Moc děkuji 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 2
Celkem: 573765
Měsíc: 35397
Den: 271