Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lenka - Výklad

Myšlenky sedí, ani nechci uvěřit, že mi někdo takto vidí do hlavy

Lucka - Vyklad

Ani nevim jak mam zacit.. :D je pravda, ze se mi toho hlavou honi strasne moc, myslim na spoustu veci, tudiz vyklad je hodne obsahly, chvilkama pusobi zmatene, je tam spoustu veci co opravdu sedi, pani Iva mi odpovedela na moje hlavni otazky, tak doufam, ze ma pravdu. Vyklad jsem si nechala delat po druhe a urcite ne naposledy! Kdo vahate, jdete do toho.
Moc dekuji!

Jjaga - Vyklad

Musím říct, že výklad je opravdu úžasný. Vřele doporučuji. Určitě si dám vyložit znovu

Věrka - Výklad e-mailem

Dobrý den,dnes jsem obdržela výklad od paní Ivy a opravdu to všechno sedí.Děkuji moc paní Ivo a budu na sobě pracovat☺

Marcela - Výklad

Velké díky. Myšlenky sedi až neuvěřitelně. Výklad je obsáhlý a budu se k němu stále vracet.

Dagmar - Vyklad emailem

Dobrý večer, chci Vám moc poděkovat. Dnes jsem obdržela výklad. Byla jsem velmi překvapená jeho délkou. Na první přečtení mi přišel velmi zmatený až podruhé, v klidu, mi vše začalo zapadat do sebe. Musím říct, že jsem si i pobrecela, některé věci neví ani má matka a jednu vůbec nikdo. Bloky z dětství jste viděla velmi přesně. Těsně než mi výklad přišel, jsem se rozhodla pro kineziologie, protože dětství mám uuuplne vytěsněné, nedokážu se posunout dál, drží mě to na místě, nemůžu pochopit některé věci, vztah se synem, s partnerem, presne jak jste napsala. Uvidime jak se vše vyvine dal. Děkuji, utvrdila jsem se, že dělám snad správně.

Lucka - Výklad

Dobrý večer, děkuji za rozsáhlý včerejší výklad formou emailu. Mám z toho úplně smíšené pocity, jako kdyby mi paní Iva cetla řádky v me hlavě, až z toho mrazi... Moc děkuji a určitě si nechám vyložit znova. Lucka☺️

Jana - Výklad

Paní Ivo, děkuji Vám za dnešní výklad. Byl pro mne moc poučný a hodně mi dal. Musím na sobě pracovat. Myšlenky mne zcela vystihují.

Lenka-recenze - Lenka-recenze

Děkuji paní Ivě za dlouhý a trefný výklad, myslím že mám o čem přemýšlet, je potřeba si občas pročíst znovu..určitě jsem si z toho něco vzala..myšlenky sedí..budoucnost ukáže,jen být trpělivý

Pavla - Recenze

Moc děkuji paní Ive za telefonicky výklad. Po odříkání karmickych textu se změnilo chování osob vůči mně i me k nim a to pozitivně. Děkuji ještě jednou.

Jarka - Výklad

Paní Ivo, děkuji vám za obsáhlý výklad. Teď vím nad čím se u sebe trochu více zamyslím.

Lucie - Vyklad

Jen 1 den co vyklad dosel se uz 1 splnilo ano velka oslava co jsem vubec necekala ma svatba u rodiny v tunesii
Dekuji

Zdenka - výklad

Velmi děkuji paní Ivo,
váš výklad mi velmi pomohl a našla jsem se v něm. Uvědomila si některé věci o kterých jsem věděla, ale nechtěla si je připustit. Hodně úspěchů přeji.

Monika - Výklad

Moc děkuji paní Ivě,myšlenka opravdu sedí
a ten zbytek ukáže čas. Budu se snažit žít každý den naplno a myslet pozitivně. Moc děkuji a určitě doporučuji

Gábina - Výklad

Chtěla bych poděkovat paní Ivě za její obsáhlý a pravdivý výklad.Myšlenky sedí na 100% a uvidím,co budoucnost přinese.Určitě se po přečtení posouvám vpřed.Pomohlo mi to podívat se pravdě do očí.

Eva - Vyklad z karet

Moc dekuji za vyklad.Myslenky i pritomnost sedi.Vse jsem cetla nekolikrat za sebou a neuveritelne jak jsem se nasla.Urcite doporucuji.

Jiřina - Výklad karet

Dobrý večer,dnes jsem obdržela výklad,v současnosti jsem se opravdu našla,budu se snažit dívat se na určité věci podle řady paní Ivy.Moc dekuji

Romana - Výklad karet

Děkuji paní Ivanko za všechny slova,která jste řekla a napsala.
S úctou a láskou jste úžasná bytost

JANA - vyklad

dekuji pani Ive za vyklad,myslenky i pritomnost opravdu sedela,a dekuji za rady do budoucnosti,premyslim o to,co napsala a jak s tim naložim.dekuji Jana

Iva - výklad

musím poděkovat-ze začátku jsem byla v rozpacích a nehápala jsem nic,pak jsem si to přečetla ještě jednou a hlavně vklidu a najednou bylo vše jasnější, přetřídím myšlenky a už se těším na lepší zítřky!!!
Velice děkuji otevřela jste mi oči!!!! DĚKUJI! S láskou vše co jste mi napsala příjímam a ještě jednou děkuji!!!
Paní Ivu doporučuji ostatním váhajícím! 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 2
Celkem: 774039
Měsíc: 3456
Den: 122