Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vlčice Andrea - spokojenost

Jsem spokojená s výkladem od paní kartářky. Shodla se s výkladem mojí minulosti a na co myslím. Co se týká budoucnosti, trochu se obávám, co se přihodí ale vím že to zvládnu.

Daniela - poděkování za to ... že JSTE :)

Tak mám za sebou už druhý výklad. Už po prvním výkladu jsem věděla,že na nikoho jiného se už obracet nebudu. Všechno naprosto sedělo a budoucnost se naplnila do detailu. Druhy výklad opet na 1* bez chybičky. A na budoucnost si počkám doporučuji rozhodne!!!! přeji vam mnoho všeho dobrého co vás bude dělat stastnou. Hlavně zdravíčko,stesti a mnoho energie,kterou dáváte i nám. Děkuji.

Pavla - Poděkování

Zatím spokojená s tím co mi p.Iva napsala.Souhlasím, milý človíček a slušné a rychlé jednání.Děkuji a doporučuji

Janička - vyklad karet

Paní Ivanka se naprosto trefila na co myslím

Naďa - poděkování

Moc milí človíček .velice mě pomohla a já děkuji za výklad .....Mohu jen doporučit

Helli - Výklad

Děkuji za výklad budoucnosti, jsem spokojená a věřím v naplnění, můžu jen doporučit.

Lucia - Výklady

Velmi děkuji Ivance za výklad,..Přesnost jasná....Díky.....

Mirek - Výborné

Velmi mi pomohla a můžu říct že se i výborně trefila do mých myšlemek a poté mě i podle nich nasměrovala.

Marketa - Spokojenost

Co se tykalo myšlenek a minulosti vyklad je stoprocentni a budoucnost verim,ze se vyplni ;) Každopadně doporučuju ;)

Kristýna - Poděkování

Mos děkuji paní Ivě za výklad, vše na mě pěkně sedne a moc mi pomohla v nejisté situaci, opravdu děkuji!! Mohu jen doporučit :-)

Monika - Poděkování

Děkuji paní Ivo za výklad, který jste mi zpracovala. Velice si toho vážím a vím jak na budoucnost.

Simona - Výklad

Děkuji paní Ivě za výklad, je to asi všechno složitější než jak to někdy ukazují karty, ale i tak všem doporučuji.

Daniela - Doporučení

Děkuji p. Ivě za výklad, je vidět, že kartám rozumí, v myšlenkách se shodla, umožní člověku zorientovat se ve svých pocitech a uvědomit si věci, které třeba nevidí.. určitě doporučuji ostatním...

Lubomír - Pavlík

Paní Ivě velice děkuji za laskavost a čas strávený nad mým výkladem a otázkami. doporučuji všem !! kteří stále váhají. Nemusíte se ničeho obávat Umí to vše bylo tak jak vyložila , každý občas jsme v situaci, ve které potřebujeme, aby nám karty připomněly něco, co si např... nechceme připustit nebo nám řekly příslib lepšího zítřku.

Bronislav - Výklad

Děkuji.paní Ivě za naprosto užasný výklad,moc mě to pomohlo,nikdy jsem tomu nevěřila,až do dneška.vřele doporučuji

Zuzana - Ivanko dekuji....

Dnes v podvecer jsem opet vyhledala Ivanku a poprosila ji o pomoc,formou vykladu,nebylo to poprve a určitě nee naposledy,je uzasna a presna,co se týká minulosti a toho co se mi prave honi hlavou,budouctnost ukaže,ale je fakt,že vzápětí po výkladu se jedno info splnilo,neskutečnééé,všem vřele doporučuji....opravdu:)

Jitka - Ivo děkuji

Děkuji paní Ivě za pěkný vyklad.Hodně mě to pozbudilo abych se dívala na svět optimisticky.Minulost co mi vyšla v kartičkách tak se trefila,ještě ta budoucnost a bude to super:-) Děkuji moc jste hrozně hodná :-)

Kateřina - Ivance moc děkuji

Měla jsem tedkom tezke obdobi a byla na pokraji svých sil. Ale paní Iva me nabyla pozitivem a díky ni mam pocit že neni všem dnum konec. Minulost byla presna a na budoucnost se těším už jen aby se to vyplnilo :) touhle cestou paní Ivě moc děkuji je to žena ktera má srdicko na spravnem městě :) jestli mate před sebou nějake tezke rozhodnuti a nebo tezke obdobi a nevíte si rady určíte se na tuhle ženu obtatte :)

Petra - Ivo,děkuji

Dnes,když jsem byla absolutně na pokraji sil,mi Iva vyložila karty. V myšlenkách se shodla,její výklad mi vdechl naději,byla co nejpodrobnější a dala mi sílu.Moc děkuji,Ivo.Všem doporučuji

Femi Dragon - Skutečné odhalení

Dobrý den, vážení přátelé :-)

Nikdy jsem nebyla na vykládání z karet. Vždy jsem si myslela, že je to jen pouhé odhadování. Jak vám o vás může vyprávět někdo, kdo vás v životě neviděl? Ale asi tak před rokem jsem se ocitla v situaci, kdy ve velmi krátkém období mi moji známí a přátelé dali vědět, že byli u kartářky či věštkyně a předpovědi se jim vyplnily. Zprvu jsem si o tom myslela své, ale čas to tak chtěl a já začala řešit situaci, na kterou jsem potřebovala jiný náhled. Náhody neexistují, takže si myslím, že vše do sebe zapadá jako puzzle a život mi do cesty přivedl poznání v podobě úžasné paní Ivy Břečkové. Dříve bych se předpovědi budoucnosti či toho, co si vlastně myslím, bála. Ale dnes jsem skutečně potřebovala vědět, co si o dané situaci vlastně myslím já a co dál. Domluvila jsem se s paní Ivou B. a proběhl výklad karet. Musím říci, že jsem neskonale vděčná za to, či toho, kdo mi paní Ivu poslal do cesty. Zcela přesně mi vylíčila mou minulost, zážitky, které ukrývají snad jen karty, protože o nich nikdo nevěděl. Vědomí toho, co si myslím, bylo po vyložení karet najednou tak jasné. A s náznakem budoucnosti se mé nitro naplnilo štěstím a velkou úlevou.

Pokud mohu doporučit, paní Iva Břečková je skutečně výjimečná žena s dech beroucími schopnostmi. Já sama jsem nevěřila, ale po zkušenosti s ní musím uznat, že jsem změnila názor a mile ráda ji v budoucnosti ještě vyhledám na další výklad, nebude-li mi něco jasné nebo budu stát před rozhodnutím. Mám pocit, že karty jsou vlastně odrazem duše - pomáhají mi utřídit vlastní myšlenky, podpořit v těžkých chvílích a dát sílu bojovat dál. Důležité je myslet pozitivně a já se to od dnešního dne budu učit.

Nebojím se přiznat, že od dnešního výkladu karet od paní Ivy Břečkové, která je pro mě paní s velkým "P", VĚŘÍM KARTÁM!!!

Nebojte se výkladu karet, nebojte se sami sebe! 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 4
Celkem: 618889
Měsíc: 8378
Den: 251