Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vlasta - POĎAKOVANIE

Pred pár dňami som si dala po pol roku urobiť u pani Ivy druhý celkový písaný výklad. Na tento výklad som bola špeciálne zvedavá, pretože sa mi dlhodobo nedarilo v určitých životných sférach a aj prvý výklad u pani Ivy tomu nasvedčoval, že k nejakej zmene ani nepríde. V tomto období ma takisto stret rodinných udalostí a vôbec celoživotných udalostí a priebehov priviedol pred 2 mesiacmi opäť k pani Ive, ktorá mi po diagnostikovaní navrhla karmické očistenie a ešte jednu dôležitú vec, ktorá sa týkala našich rodinných generácií. Prešla som vlastne radikálnym odpustením a po tejto mojej dôležitej zmene mal podľa Ivy nastať v mojom živote zlom. A preto som bola na tento výklad špeciálne zvedavá. Pretože tento zlom v podstate už nastal okamžite po očistení a radikálnom odpustení, len moja zvedavosť bola tak obrovská, že som si dala hneď urobiť aj celkový výklad. Skôr než som si ho mohla prečítať, mi pani Iva oznámila, že „tak takého výklady by som robila veľmi rada“. Ano dobre sa mi čítalo všetko, čo mi pani Iva vyložila, ani som nedýchala. Môžem len povedať, že to čo mi pani Iva napísala je síce úžasné, ale nedá sa to porovnať s tou skutočnosťou, ktorú momentálne prežívam (je to moje najkrajšie životné obdobie teraz). A veľmi sa už teším na to ostatné. Takisto myšlienky 24 hodín späť absolútne presné ako aj minule a už len úvodné riadky výkladu svedčia o tom, že všetko sa tak aj naozaj deje a je to skvelé. Chcela som tým povedať všetkým, ktorí cítia, že v ich vzťahoch rodinných, či osobných niečo nie je v poriadku a majú pocit, že dlhodobo zažívajú nešťastie, či rodinné tragédie, či nepohodu v iných sférach svojho života a nevedia prísť na pôvod týchto sledov udalostí, aby si nechali poradiť, či dať zdiagnostikovať tento problém u pani Ivy. Naozaj to stojí za to. V prípade, že je potrebné riešiť očistenie karmy, či odpustenie, stojí za to do toho ísť a nechať si poradiť. Pani Iva mi vtedy pred očistením povedala, že ak to dokážem aj s radikálnym odpustením a ostatnými vecami, začnú sa diať v mojom živote zázraky. Ďakujem Iva Břečková, UŽ SA DEJÚ !!! Som veľmi rada, že ste sa v mojom živote ani neviem ako objavila a naisto v ňom dlhodobo aj zostanete. Želám Vám veľa úspechov vo Vašom živote a tiež hlavne aj vo Vašej skvelej činnosti, ktorú robíte v prospech nás všetkých, ktorí Vás potrebujeme.

Gabca - DIKY

Dekuji Ive za moc fajn popovidani. Dekuji ji za jeji pozitivum a optimismus, ktery siri eterem, doda cloveku nadeji a nakopne ho k cinosti.
NIKDO ZA NAS NIC NEUDELA a Iva fajn navede jak na to Vase prave orechove.
DIKY :)
Preji Vsem jen to NEJLEPSI,
AHOJ
Gabi

Katka - Výklad

Iva dokázala přesně popsat, na co v posledních 24 hod myslím...ten guláš v hlavě mám už docela dlouho a tak, jak to dala Iva na "papír", bych zřejmě sama lépe popsat nedokázala a těší mě, že se v tom zmatku vyznala :-) Je docela fajn číst svoje myšlenky popsané od jiného člověka, který mě v životě neviděl...trochu z toho mrazí, ale už i samotné popsání myšlenek od Ivy vede k zamyšlení, jak s tím naložit dál...karty napoví, ale jak sama Iva říká, budoucnost není pevně daná a mnoho věcí ovlivníme sami...teď...takže já na tom jdu pracovat a tímto Ivě děkuji za popostrčení , i když výklad budu číst ještě asi 100x a dál hledat mezi řádky :-)

Eva - Výklad

Děkuji za nádherný výklad, jedním dechem jsem to přečetla asi desetkrát.... Bála jsem se co my karty přinesou... Ale už teď se těším na lepší zítřky.. Otevřela jste my oči abych si uspořádala život a byla konečně šťastná... Těším se na svou budoucnost... DĚKUJI ❤️ Všem p. Ivu doporučuji z celého ❤️

Linda - Výklad

Paní Ivo, moc děkuji za výklad. Myšlenky sedí perfektně. Musím to číst stále dokola. Paní Ivu určitě doporučuji !!!

Dagmar - mam stale nějake problemi

Mam dve holky Moniku a kristynku a maji problemi ve vstazych, jestli mam změnit pracu kvuli zdravi, jesli se to štěsti usměje a otstěhujem se do večiho bydleni v kterym se mačkame uš kvuli ceři a vnoučeti poratte mi co mam proto udělat moc vam děkuji

Lucie - Výklad karet

Až uslyšíte paní Ivu jak Vám říká myšlenky, které jste měli 24h zpět, bude Vám z toho běhat mráz po zádech jak jsou přesné. Určitě dám vědět jak dopadla budoucnost:-)

Jitka - Vyklad

Moc dekuji pani Ive za vyklad...ctu to porad dokola a sedi to

Gabina - Vyklad

Dekuji moc p. Ivo,
myslenky sedely na 100%. Diky vasemu vykladu, jsem si mnoho veci uvedomila a budu na sobe pracovat. Vsem doporucuji si nechat udelat od p. Ivetky vyklad

Michaela - Výklad

Paní Ivanko, děkuji Vám moc.Kdyz jsem četla výklad od vás,chvilkama jsem asi ani nedychala.Uz je na čase abych se sebou něco udělala.Dekuji Vám.

Monika - Výklad

Moc děkuji paní Ivo. Ty myšlenky seděly naprosto přesně, až jsem se lekla, ale člověk se nad sebou zamyslí a spoustu věcí si uvědomí. Děkuji za pomoc a nakopnutí.

Tomas - Vyklad

Kdyz mi Iva poslala vestbu v prvom rade jsem onemel a pak se az lekl ze jak to vsechno vedela hodne veci tam presne sedelo! V odstavci zdravi se hned prvni veta do 5 hodin naplnila! Doporucuji si pozadat Ivu o vyklad Naprosto se zamyslite nad zivotem! Dekuji Ivo budu se snazit ridit vasim vyakladem! Hned mam lepsi pohled na svet a zivot!

Daša - Vyklad

Ješte jednou dekuji pani Ive za vyklad byla sem moc spokojena a odporučam skuste to a neolutujete.ja sa budu snažit řidit jejimi radami.Dekuji moc.

Olga - Výklad

Chtěla bych tímto moc poděkovat paní Ivě. Přesná trefa do černého.
Popracuji na sobě. Všechno sedělo.
Ještě jednou moc děkuji :-)

Martina - Výklad

Dobrý den Ivo, děkuji za výklad přítomnost sedí na 100% a uvidíme co přinese budoucnost. Dekuji

Lea koldasova - Vyklad

Dobry den dekuji za vas vyklad ktery je max.presny ja doufam ze vše se posune k dobremu a budu se snazit ridit se vasimi radami moc dekuji

Hana Cábová - Poděkování

Chtěla bych poděkovat paní Ivě za výklad, rady a nasměrování věřím, že mi to pomůže dál a jak na sobě pracovat.
Moc děkuji a určitě bych doporučila!

Jana - Podekovani

Dobrý den p. Ivo .víte ze už jsem si dělala u vas několikrát výklad a vždy vše sedelo. A i tentokrát vše vyšlo a to na me moc vám děkuji a jak budu potřebovat zase se ozvu.

Jana - poděkování za výklad

Dobrý den dobrá duše, paní Ivo.
Velké poděkování za výklad! Trefila jste se téměř ve většině oblastí mého života.
Mám starosti o maminku, trápí mě vztah manžela se svým otcem.
I pracovní stránku jste popsala přesně.

Opravdu má psychika je na bodě 0. Pochybuji o sobě, svém vtahu, o všem co dělám, jestli má vůbec smysl!
Ale věřím, že bude opravdu lépe a do podobné situace se nedostanu.
Děkuji Jana

Vlasta Miláčková - Zpětná vazba

Dobrý večer,tak vám opět zkouším napsat,snad už se to k vám dostane.Jsem vděčná zato co jste mi napsala a otevřela mi oči.Nemám se ráda,nemám žádné sebevědomí,asi proto,že všichni od mala až do dospělosti utvrzovali ,že jsem k ničemu.No a já uvěřila.Stydím se i za mé nevydařené manželství.Nynější tchyně je manipulátor a sráží mě k zemi.Sotva se držím.Je to další zkouška?.Pracuji v sociálních službách.S mentálně postiženými.Práce je to namáhavá.Vše sedí jak jste napsala a obdivují vás.Chci se očistit a odpustit.Ještě jednou moc děkuji.S pozdravem Vlasta Miláčková. 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 7
Celkem: 618886
Měsíc: 8377
Den: 255