Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Renáta - Úžasné

Tak i já se zde přidám se svou recenzí. Musím říct, že když jsem věštbu od paní Ivy četla poprvé, byla jsem v němém úžasu. Rozbor posledních 24 hodin seděl na 100%, ohledně zdraví na 100%, ohledně přítomnosti věděla o mě snad víc než já vím o sobě. A budoucnost? Uvidíme co bude, to posoudit zatím nedokážu.
Kdo ještě váhá, jestli ji oslovit, tak neváhejte. Paní Iva je opravdu úžasný člověk. Ještě teď nechápu, jak může někdo, kdo mě v životě neviděl, o mě vědět takovou spoustu věcí. Děkuji Vám moc Ivuško

Eliška - Poděkování

Moc dekuji pani Ive ...jednim slovem uzasny. Opravdu.

Ivana - Výklad

Paní Ivo, chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat,za Váš výklad. Četla jsem ho se zataženým dechem asi čtyřikrát. Nenašla jsem v něm nic,co by nebyla pravda. Je to vážně, až NEUVĚŘITELNÉ. A co se týče výkladu budoucnosti? Mám o čem přemýšlet.... uvidíme. Váš výklad opravdu stojí za to. Děkují

Kačenka - Poděkování

S výkladem jsem moc spokojená, vím že na fb je hodně podvodníků ohledně výkladu karet, ale paní Iva k ním rozhodně nepatří. Prěsně věděla co mám v hlavě a co mě trápí a i hned věděla jaká jsem. Myšlenky byli na 100%. Komunikace skvělá a hlavně rychla. Doporučuji pani Ivu všem co mají nějaké problémy a neví si rady.

Marie - spokojenost

Byla jsem překvapená,že paní Iva opravdu odhadla mou nynější situaci.Docela jsem z toho byla až vyděšená,že to opravdu funguje i na dálku.Doporučuji i jako formu terapie.Milá paní,která s vámi hned komunikuje

Dana - Poděkování

Děkuji za výklad, jsem velmi spokojena.

Emili - Poděkování

Tímto velice děkujeme paní Ivě, nejen za skvělý výklad, ale hlavně za neuvěřitelnou pomoc, podporu a ochotu nad rámec zaplacených služeb. Paní Iva je velice milá a už teď vím, že se na ni časem s důvěrou opět obrátíme. Děkujeme

Petra Šimková - Spokojenost

Výklad, který proběhl po tel. Byl skvělý. Těšila jsem se a vše co mi rekla, přítomnosti, budoucnosti, zdraví vše á. Jen a jen doporučuji dalším.

Eva - Výklad přes email

Velmi doporučuji paní kartarku, co napsala tak mě jen vystihovalo. Velmi milá komunikace. Určitě to nebyl poslední vyklad. Na budoucnost jsem velmi zvědavá.

Michaela - Výklad přes e-mail

Paní Ivu doporučuji, na co jsem myslela napsala správně a na budoucnost jsem zvědavá :)

Drahuška - Výklad přes email

Paní Ivanku vřele doporučuji.Myšlenky které jsem měla před cca 24hod zpět seděly na 100%Nemohla jsem tomu uvěřit jak se Ivanka mohla trefit.Neuvěřitelné.

Vendul - Výklad přes email

Nechala jsem si od p. Ivy věštit a žasla jsem nad výkladem. Děkuji za nasměrování v životě a určitě Vás doporučím dál. A těším se na budoucnost.

Petra - Poděkování za výklad

Opravdu moc děkuji paní Ivě za výklad-dala mi velkou naději,že přes všechny překážky budu šťasná a toho si moc Vážím

Zdeňka - Výklad

Moc děkuji paní Ivance za výklad je velmi příjemná a ochotná

Lenka - poděkování

děkuji za výklad a lidský přístup,paní Iva je moc milá a ví co dělá,určitě doporučuji

Marcela - Výklad

Šíleně chválím Ivu,obsáhlý výklad,aniž by něco věděla ,sedí.Je až neuvěřitelné co se dá z karet vyčíst.Myšlenky má člověk pouze v sobě a přesto se dají vyčíst.Moc děkuji.Děkuji i za osobní přístup i času,který jste mi věnovala.Opakovaně se na Vás obrácím.Jste zlatá.

Oxana - Vyklad

Dobry den chci vam podekovat za uprimny vyklad karet je to presne to co citim. Pomahate a davate lidem priblizit k prabde a uprimnosti srdci lidi co touzi o lepsi budoucnosti. A nevedi co dal bude. Vse je tak jak ma byt vrele dekuji. S pozdravem Begunova.

Lucka - Výklad

Od paní Ivy jsem si nechala udělat výklad již vícekrát. A vždy jsem nad míru spokojená. Vždy vše sedí, tak jak řekla. Je to až ohromné, co vše dokáže. Všem vřele doporučuji.

Nikola - Děkuji

Děkuji paní Ivě za výklad, který přesně popisuje mou situaci...Jsem moc ráda, že jsem na paní Ivu narazila. Je velmi ochotná poradit a pomoci, tohle jsem potřebovala... Děkuji!

Pavla - Děkuji

Chtěla bych moc poděkovat za vyklad karet. Paní Iva je moc hodná a ochodná určitě bych ji všem doporučila. Moc děkuji 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 6
Celkem: 618886
Měsíc: 8375
Den: 254