Jdi na obsah Jdi na menu
 

Bílá a černá magie lásky

article preview

Magie lásky se většinou rozděluje na dvě oblasti. Na magii lásky bílou a na magii lásky černou . . .

 

BÍLÁ MAGIE LÁSKY

 

 Bílou magií se rozumí vše v souladu s vesmírnými zákony. Bílá magie má za úkol člověka léčit, pomáhat a chránit - např. proti praktikám černé magie. Pokud dodržujeme pravidla bílé magie, neublížíme sobě ani svým blízkým. Záměrem bílé milostné magie je např. zlepšení stávajících vztahů – oživení vášně, nalezení vztahu, zotavení se po nepříjemném rozchodu, obnovení věrnosti nebo ochrana vztahu před cizími vlivy. Patří sem také magie usmiřování a svým způsobem také veškeré rituály a kouzla na harmonický domov a pokoj v domácnosti.

 

Obecným pravidlem bílé magie na lásku je nerozbíjet cizí vztahy, neusilovat o osoby zadané, zejména žijící v manželství s dětmi a neútočit na svobodnou vůli člověka, který nás již opustil nebo jasně najevo, že nemá zájem. Stoupenci bílé magie také zásadně nepodporují svými kouzly nevěru.

 

ČERNÁ MAGIE LÁSKYSouvisející obrázek

 

  Jejím hlavním rysem je, že nehledí na morálku ani na svobodnou vůli druhého člověka. Tato magie usiluje vždy o násilné ovlivnění situace, bez ohledu na cizí vůli, city a proto je také podstatně nebezpečnější! A pokud je vaším prvořadým záměrem rozdělit vztah dvou lidí a podniknete (nebo si objednáte) nějaké kouzlo, za pomoci černé magie-vrátí se vám to a to několikanásobně ve špatném! Spácháte tím totiž jeden z nejhorších činů /z pohledu vaší karmy/ a doplatíte na něj! Lásku dvou lidí zabít nejde, vztah se možná rozpadne, ale vy ho mít nebudete! Proto by se měla kouzla lásky provádět pouze s čistým úmyslem a záměrem ! Vměšování příbuzných nebo jiných nepřejících lidí, jako jsou bývalí manželé a manželky spadá již také do černé magie.

 

Pokud tedy toužíte po milostné magii, proč ne,  vždyť to funguje - ale dávejte si pozor! Může vám pomoci, nikdy však na úkor jiného! Lásku konkrétní osoby si nelze vynutit a stejně tak rituálem černé magie si nelze přivolat lásku na delší dobu! A při každém čarování totiž člověk nemilosrdně tahá za nitky osudu a uvazuje je jinak, než bylo původně myšleno. A obzvláště v lásce je to velmi ošemetné! Takže buďte opatrní! Je například velký rozdíl, jestli čarujete pro získání někoho, kdo vás již jednou otevřeně odmítl, nebo pro uspíšení nesměle se vyvíjejícího vztahu, kdy o vás druhá strana evidentně jeví zájem, akorát se jaksi nemá k činu! Pokud se váš vysněný idol vyjádřil, že vás nechce, nebo pokud je zamilovaný do někoho jiného, pak bude vaše milostné čarování na pomezí černé a bílé magie. Naopak, pokud vše nasvědčuje, že jsou mezi vámi vzájemné sympatie, které pouze potřebují posílit, jedná se o magii bílou, a proti takovému kouzlení nelze nic namítat!

 

Milostná kouzla a síla osudu - jak dlouho láska vydrží ?

 

Milostné čarování má jeden drobný zádrhel. Ano, pomocí magických rituálů je možné si přičarovat lásku. Pokud vše uděláte s čistými úmysly a dáte si pozor, abyste svými kouzly nevzali svému protějšku svobodu rozhodování, pak je to zcela v pořádku a vaše magie je čistá a bílá. Ale pořád zde ještě zůstává jedno riziko.

 

Stává se poměrně často, že milostné vztahy, které nevznikly přirozenou cestou, ale jeden z partnerů si je přičaroval pomocí bílé magie, nemají dlouhého trvání. Zpočátku se může mezi partnery objevit silná vášeň a velká přitažlivost. Ten ze dvojice, který je v tom „nevinně“ a nic netuší o provedeném kouzlu, se nejspíš bude divit, že najednou tak rychle a horoucně vzplanul k osobě, se kterou byli předtím pouze známí nebo kamarádi a nikdy by ho nenapadlo uvažovat, že z toho bude něco víc. Jak však běží dny, týdny a měsíce nebo roky, partneři najednou zjišťují, že jejich vztah jaksi ochladl. To je samozřejmě běžné a děje se to v každém vztahu, ale v „přičarovaných“ vztazích je tento proces často podezřele rychlý. Na rozdíl od jiných vztahů totiž partnery nedal dohromady osud, ale vášeň a přání jednoho z nich. Záměr osudu však může být jiný a na oba dva nejspíš někde čeká někdo jiný, kdo jim je souzený. Možná si to nepřipouštějí, ale jejich duše to podvědomě cítí.

 
 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 803201
Měsíc: 3167
Den: 118