Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zákon přitažlivosti

article preview

 

ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

 

 

CESTA KE ŠTĚSTÍ . . .

Všichni pracujeme s jednou nekonečnou silou. A všechny nás provázejí naprosto stejné přírodní zákony vesmíru, které jsou tak přesné. Ať už jsme kdekoli » v Indii, Austrálii, na Novém Zélandu, New Yorku » všichni pracujeme s jednou silou. Jedním zákonem. A tím je přitažlivost!

 

"Zákon přitažlivosti" funguje od počátku věků. Existoval odjakživa a bude existovat i nadále. Je to jeden z nejmocnějších přírodních zákonů, který určuje úplný řád vesmíru, každý okamžik našeho života . . .

 

Zákon přitažlivosti funguje vždy, ať už tomu věříte, nevěříte, chápete, či nikoli. Zákonem přitažlivosti » utváříme svůj život a platí to u každého člověka. Nefunguje jen tehdy, když o něm víte. Fungoval ve vašem životě, i v životech jiných lidí po celá staletí. Když jste si tohoto mocného zákona vědomi, pak si také uvědomíte, jak neuvěřitelně mocni jste – že jste schopni myšlením tvořit svůj život, svoji přítomnost i budoucnost!

 

Zákon přitažlivosti je neustále v akci, tak jako jsou naše myšlenky. Funguje natolik, nakolik myslíme. Kdykoli nám myšlenky plynou, působí na nás zákon přitažlivosti.

 

Spousta významných lidí, umělců jako byli: William Shakespeare, Ludvig van Beethoven, jej vyjádřili hudbou. Umělec Leonardo da Vinci, "zákon přitažlivosti" vyobrazil ve svých malbách. Významní myslitelé včetně Sokrata, Platona, Pythagora, sira Isaaca Newtona, se o něj podělili ve svých spisech a učeních. Jejich jména se stala nesmrtelná a jako legendární osobnosti přežily staletí.

 

PŘITAHUJTE DOBRO MÍSTO ZLA . . .

Začněte tím, že budete jednoduše mluvit a přemýšlet o tom, po čem toužíte. Problém je v tom, že většina lidí přemýšlí o tom, "co nechtějí" a diví se, proč se jim tyto věci pořád dokola stávají.

 

"Zákon přitažlivosti" je neosobní, je mocným přírodním vesmírným zákonem, který nerozlišuje dobré a špatné věci, nestará o to, zda to, co vnímáte » je dobré nebo špatné, či zda to chcete, nebo nechcete. Odpovídá pouze a jen » na vaše myšlenky. Přijímá pouze vaše myšlenky a odráží k vám nazpět pouze takové situace, které v životě máte. Nic nehodnotí, ani nepřidává. Nezáleží na tom, KDO nebo KDE jsme. Jsme to "MY", kdo uvádí "zákon přitažlivosti" v život, a činíme tak jenom svými myšlenkami. Vše, co přichází do našeho života, do něj přitahujeme, a to na základě našich představ, které máme ve své vlastní mysli. Jsou to ty skutečnosti, které si představujeme. Cokoli se nám honí hlavou, to k sobě přitahujeme.

 

Takže pokud se díváte - na horu dluhů a je vám z ní mizerně » je to signál, který vysíláte do Vesmíru. „Cítím se opravdu mizerně kvůli všem těm dluhům, které mám“. Takto si to pro sebe potvrzujete. Cítíte je ve všech sférách svého bytí. Proto jich budete mít ještě víc . . .

 

Pokud jsme schopni přemýšlet o tom, co chceme, a uděláme z toho hlavní myšlenku, přivedeme to i do svého života. Díky tomuto nejmocnějšímu zákonu se myšlenky stanou v našem životě realitou. Naše myšlenky se uskuteční! Zopakujte si tato slova a nechte je prosáknout do vědomí. Naše myšlenky se stávají realitou!

 

PODOBNÉ VĚCI SE PŘITAHUJÍ . . .

Nejjednodušší způsob, jak se dívat na "zákon přitažlivosti", je pro mě ten, když sebe vnímám jako magnet a vím, že k sobě jiný magnet přitáhnu. (John Assaraf)

 

Zákon přitažlivosti v zásadě říká, » že podobné věci se přitahují. Fakticky však hovoříme o úrovni myšlenek. (Bob Doyle)  Jestliže, to vidíte v mysli, budete to jednou i držet v rukou. (Bob Proctor)

 

„Každá vaše myšlenka je realita – síla.“ (Prentice Mulford – 1834-1891)

 

Většina lidí nechápe, že každá myšlenka má určitou frekvenci. A tak pokud na něco neustále dokola myslíme – pokud si představujeme, že máme zbrusu nové auto, peníze, které potřebujeme, že budujeme firmu, nebo že jsme našli svůj vytoužený protějšek…, pokud si představujeme, jaké to je . . .  tak tuto frekvenci trvale vysíláme.

Myšlenky vysílají onen magnetický signál, který k nám přitahuje podobné věci.

 

 

ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI VSKUTKU POSLOUCHÁ . . .

 

Pokaždé, když se zaměřujeme na věci, které nechceme – „nechci přijít pozdě, nechci přijít pozdě“ » Zákon přitažlivosti neslyší, že to nechcete. Projevuje věci, na které myslíte, a tak se budou objevovat neustále znovu a znovu. Zákon přitažlivosti nerozlišuje slůvka "chci" nebo „nechci“. Zákon přitažlivosti přijímá toto: „chci přijít pozdě.“

 

Správně NENÍ ani formulace: „Chci peníze“. „Chci milujícího partnera“. „Chci zdraví“.  Tím vysíláte, že pouze jenom něco chcete a jste v očekávání, neustále čekáte - budete čekat.

 

Vaše myšlenky a pocity jsou zapnuty na autopilota. Může vás napadnout: „Tak já musím svoje myšlenky hlídat? To mi dá ale spoustu práce.“ Je nemožné monitorovat každou naši myšlenku. Odborníci říkají, že nám denně projde myslí asi šedesát tisíc myšlenek. Umíte si představit, jak vyčerpaní byste byli?

Naštěstí tu máme emoce, jsou pro nás neuvěřitelným darem a informují nás, jaké jsou naše myšlenky. Máme dva druhy pocitů: dobré a špatné. S prvními se cítíte dobře a s druhými mizerně. Je to opravdu jednoduché. „Co právě teď přitahuji?“ No a jak se cítíte? „Cítím se fajn“. Dobře, jen tak dál.

 

Není možné »  cítit se dobře a zároveň mít negativní myšlenky. Jestliže se cítíte dobře, je to proto, že ve Vaší mysli jsou dobré myšlenky. Můžete mít v životě, cokoli chcete – bez omezení. Má to však jen jeden háček: Musíte se cítit dobře. A když se nad tím zamyslíte, není to právě to, po čem toužíte? Tento zákon je opravdu dokonalý. Jestliže se cítíme dobře, pak si tvoříme budoucnost, která JE v souladu s našimi touhami. Pokud se cítíme mizerně, tvoříme budoucnost, která NENÍ v souladu s touhami, které máme. Právě naše pocity nám říkají, zda jdeme tou správnou cestou, zda kráčíme správným nebo špatným směrem.

 

Když se tedy cítíte špatně, je to sdělení vesmíru, které v důsledku říká:“Pozor! Teď změňte své myšlení." Zjištěna negativní frekvence. Změňte tuto frekvenci. Odpočítávám sekundy. Pozor!

 

Vytvořte si seznam několika „posunovačů“, které budete mít v záloze. Myslím věci, které jsou schopné jedním rázem změnit vaše pocity. Mohou to být krásné vzpomínky, budoucí události, legrační momenty, příroda, člověk, kterého milujete, vaše oblíbená muzika, oblíbený film. Když potom budete rozzlobení nebo frustrovaní nebo se nebudete cítit dobře, uchylte se k tomuto seznamu posunovačů a zaměřte se v něm na jednu věc. Různé věci vás posunou v rozdílnou dobu, a tak pokud jedna nebude fungovat, přejděte k jiné. K tomu, abyste změnili vaše zaměření, posunuli se a změnili frekvenci, stačí jen minuta nebo dvě. Dostáváte přesně to, co cítíte, nikoli jenom to, o čem přemýšlíte.

 

Je opravdu důležité, abyste se cítili dobře, protože dobré pocity vycházejí jako signál do vesmíru a začínají k vám to dobré přitahovat. Čím větší máte schopnost cítit se dobře, tím přitáhnete větší množství skutečnosti, které vám pomohou cítit se dobře a které vás budou pozvedat.

 
 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 803201
Měsíc: 3166
Den: 118