Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 221837146/0600 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 52 euro cca dle měny

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Iva - Re: dekujiiiiiiii

tak velmi díky moc mě to hřeje

Kristýna - Poděkování

Na paní Ivu jsem narazila čirou náhodou a recenze od ostatních mě přiměly zkusit to také.Jsem velmi mile překvapena až zaskočena s jakou přesností mi paní Iva podala informace....Vřelé díky za to všechno a určitě se na Vás brzy zase obrátím :-)

Iva - Re: Poděkování

VELKÉ DÍKY

Ester - Poděkování

Poprosila jsem paní Ivu o výklad,i když jsme se nikdy neviděli a neznáme se,udělala si na mě čas a mohu říct,že její výklad je perfektní.To co mě vyložila,sedí bez chybičky.Věřím,že jak si nebudu vědět rady jak dál,určitě mě paní Iva pomůže.Je to skvělý člověk a ostatním moc doporučuji.

Iva - Re: Poděkování

DĚKUJI MOC :-)

Daniela - velké doporučení

Velice podrobný a přesný výklad,na to,že se neznáme ani krapet,jsem opravdu udivena a navíc potěšena...mohu každému doporučit na vyzkoušení

Iva - Re: velké doporučení

děkuji vám Dani :-)

Veronika - Děkuji

Paní Iva je zlatý člověk má krásný dar a děkuji jí za výklad karet byl přesný a určitě se budu vracet na další výklady.

Iva - Re: Děkuji

Moc díííky :-)

Petruš - Od srdce děkuji

Paní Ivanku vřele doporučuji. Je to zlatý člověk. Její výklady vychází bez chybičky a to už mi jich dělala několik. Je to žena se srdcem na správném místě. Mohu její služby jen doporučit. Ráda se k Ivance vracím :)

Iva - Re: Od srdce děkuji

Děkuji vám Pertuško a já obdivuji vás co vše musite snášet a tak mladá :-(

Iva - Re: Od srdce děkuji

děkuji petruš :-)

Simona kovarnicka - pro mého andílka strazneho

Paní Iva mi už 2× vyložila karty a musím říct, že je neuveritelna. Prostě hotový anděl, opravdu doporučuji všem! !!!!!

Iva - Re: pro mého andílka strazneho

Děkuji Simonko :-)

Vilma Vandrovcová - Pro všechny (především pro dobrou duši)

Už jsem pár kartářek v životě vyhledala, ale ve většině případů jsem byla spíš zklamaná. Paní Ivu jsem našla na FB naprostou náhodou a přečetla si pár komentářů, které mě přiměly to zkusit. V každém případě v otázce mé minulosti výklad seděl jako zadel na rendlík. Ale hlavní důvod, proč jsem paní Ivu požádala o výklad byl ten, že jsem se ocitla na jakési životní křižovatce, učinila rozhodnutí a chtěla se ubezpečit, že moje rozhodnutí není pitomost. Není to o tom, že se musím přesně řídit předpovědí - každý svůj osud řídíme sám. Ale díky pomoci paní Ivy mám možnost najít správný směr a snad si přitom nenabít ústa, jako už v životě mnohokrát. Ivčo, kašlete na negativní lidi, protože ti jen otravují ovzduší!
A pro dobrou duši - dnes je 23.9.2014, 18,10 hodin!!!

Iva - Re: Pro všechny (především pro dobrou duši)

Děkuji vám Vilmi jste moc hodá žena a vážim si vašeho doporučení jako každého kdo mě uzal :-)

petra ayvaz - petra ayvaz

Tak pani muzu doporucit je sikovna

Iva - Re: petra ayvaz

Dekuji Petruško

Monika Limberská - spokojenost s výkladem

Tak teď i já přispěji svoji troškou do mlýna...Na kartářky jsem nikdy moc nevěřila, kdysi jsem byla u jedné osobně, nesplnilo se skoro nic a ještě jsem zaplatila 1000 korun plus mi byla vnucena kniha a sušené byliny taky za 1000..Paní Ivu jsem zkusila náhodou, protože mi skutečně teče do bot a potřebovala jsem poradit..Z výsledku jsem měla husí kůži..Přesně mi řekla na co myslím a že to jsou takové myšlenky, které každý opravdu nemá..Minulost znala líp než moje matka a budoucnost? To uvidím...Každopádně jsme si pak dlouho s paní Ivou dopisovaly, věnovala mi spoustu času, měla jsem taky spoustu otázek..Mohu sem klidně potom napsat, jak se vše splnilo nebo nesplnilo..můžu však říct, že paní Ivě věřím..A kdo ne, nemusí si nechat vykládat..a jestli máte někdo pochybnosti o pravosti této recenze či dokonce mé existenci, napište své telefonní číslo, klidně vám zavolám...Díky Ivo

Iva - Re: spokojenost s výkladem

Děkuji vam Moničko veeelmi děkuji a moc si vážím totoho vašeho doporučení :-) a přeji at už je jen lépe a lépe 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 2
Celkem: 573765
Měsíc: 35397
Den: 271