Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Iva - Re: výklad

děkuji Dendo :-)

dobrá duše - pozor na podvody...

proč jsou všechny příspěvky z večera 22.9. a od té doby nikdo nepsal?... :-) ... bacha na čas a datum přidávání :-)

Iva - Re: pozor na podvody...

Protože jsem ty milé dámy o to poprosila tento web jsem rozjela totiž včera a chytrý člověk se podivá na mou profil na fb a od koho ty příspěvy jsou a kdy mi je na fb psali vy zavistivče

Markéta - Re: pozor na podvody...

a v noci většina lidí spinká :-)

Bohuslava - Re: Re: pozor na podvody...

Představte si,že jsem přijela večer z odpolední směny a to vždy nemůžu usnout :-/ nehledejte záhady kde nejsou.Už jste zkusila výklad od paní Ivy?Myslím,že ne,jinak sem nepíšete nesmysly!Přesto přeji příjemný den a vy paní Ivanko takové komentáře vypusťte z hlavy :-)

Daniela - mezi nebem a zemí. . .

Byla jsem dost neduveriva. . . Ale zkusila jsem. Po první větě z výkladu jsem byla už přesvědčena. Do posledního detailu naprosto přesný výklad. Nevím jak se mi paní Iva dostala do hlavy. A tohle si člověk nevymyslí. Takže muzu jen potvrdit předchozí recenze a doporučit. Určite se na Vas ještě obrátím. A moc Vám Děkuji.

Iva - Re: mezi nebem a zemí. . .

Moc děkuji Denuško za vaše doporučení moc si toho vážim :-)

Bohuslava - Zázrak jménem Iva

Paní Ivanka se výkladem totálně trefila,nevím,jak je to možné,ale je to tak! Určitě jejích služeb opět využiji.Přeji Vám Ivanko mnoho energie...jsou nás určitě zástupy,tak ať to zvládnete a vaší krásné Anežce přeji zdravíčko a štěstí :-)

Marcela Fruhvirtova - 12.9.1961

Ivanka je moje zlatičko nedam na ni dopustit ma srdečko na pravem mistě a je skratka nej nej nej sluničko moje

Iva - Re: 12.9.1961

Děkuji Marcelko :-)

Monika Čapková - Veliký dík :)


.

Napsat recenzi na paní Ivu je velice těžké- vše zde již bylo řečeno. Její výklad minulosti je prostě pravdivý a ač to je pro mne nepochopitelné i naprosto přesný. Ráda se sem budu vracet a paní Ivě přeji vše jen to nej. Díky..

Napsat recenzi na paní Ivu je velice těžké- vše zde již bylo řečeno. Její výklad minulosti je prostě pravdivý a ač to je pro mne nepochopitelné i naprosto přesný. Ráda se sem budu vracet a paní Ivě přeji vše jen to nej. Díky.


Napsat recenzi na paní Ivu je velice těžké- vše zde již bylo řečeno. Její výklad minulosti je prostě pravdivý a ač to je pro mne nepochopitelné i naprosto přesný. Ráda se sem budu vracet a paní Ivě přeji vše jen to nej. Díky.


T


T

Iva - Re: Veliký dík :)

Děkuji za recenzi TOOOLIK ZASEBOU :D DÍÍKY

Dana - Skvělá paní Iva

Jelikož jsem zvědavá ženská,tak jsem si řekla že si nechám od paní Ivy vyložit karty a úplně mě překvapilo jak se mohla do všeho co mi řekla trefit,a navíc takhle na dálku aniž by jsme se někdy viděli.Už jednou jsem u kartářky byla a stále se mě na něco ptala a dala mi předpověd složenou dá se říct z mých odpovědi,ale paní Iva se mě na nic neptala,stačilo jí jen moje jméno a datum narození.Čekala jsem jakou předpověd mi napíše a opravdu jsem koukala jak puk,protože napsala něco co nikdo nevěděl a tím mě přesvědčila,že si nevymýšlí.Děkuji paní Ivo jste skvělý člověk a těším se na další předpověd

Iva - Re: Skvělá paní Iva

Děkuji za recenzi

Pavlina - Nejlepsi clovek

Tato dama mi vylozila karty a muzu rict ze se mi vse splnilo ..!! A urcite si necham jeste jednou vylozit karty..!! Tato dama je velice sikovna a moc ji dekuji :*

Iva - Re: Nejlepsi clovek

Děkuji za recenzi

Lucka - Úžasná paní Iva

Když jsem si přečetla, že někdo vykládá karty po netu, řekla jsem si, co je to za nesmysl...Nicméně tíseň času, nepříznivé události a velká hromada kladných recenzí, mě přesvědčila...Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám. A jsem velice ráda..! Vše, co mi paní Iva vyložila(minulost, myšlenky) sedělo naprosto přesně...Tím mě naprosto přesvědčila..A o tom, co mi vyložila do budoucna se přesvědčuji postupně. Například dnes. Věřím tomu, že to nebylo naposledy, co jsem paní Ivu o výklad poprosila. Je to skvělá kartářka..!!

Iva - Re: Úžasná paní Iva

VELMI DĚKUJI LUCINKO :-)

jana - kartarka IVA

pani IVY si velice vazim je to dobra kartarka udelala my par vykladu a vse uspesne a pravdive budu nadale vyuzivat jeji sluzby vrele doporucuji vsem
je ochotna me radi i mimo vyklad dekuji IVKO

Iva - Re: kartarka IVA

děkuji vám Janinko :-) 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 748219
Měsíc: 3982
Den: 100