Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana - Bořutová

S výkladem z karet od paní Ivy jsem velmi spokojenà.

Hana - Psaný výklad

Děkuji Ivě za velmi obsáhlý výklad. Ve spoustě sem se našla. Ukázala cestu co napravit, kde hledat a co hledat. Výklad doporučuji. I když mám od Ivy první výklad. Vystihla určité věci a trefila se. Moc děkuji a pokud chcete opravdu výklad, svěřte se do rukou paní Ivy.

Hana - celostní výklad

Pní Iva mi vypracovala opravdu dlouhý a snadno pochopitelný výklad. Je z něj jasné, čeho se mám vyvarovat, co může hrozit. Říká, jakými metodami lze na sobě vnitřně pracovat, aby se naplnilo jen to dobré, co ve věštbě je. Po měsíci pozoruji, že se nemýlila. Velmi doporučuji

Radka - Celkový výklad do 24 hodin

Moc děkuji za rychlost a obsáhlost výkladu, paní Ivu vřele doporučuji

Martina - Výklad

Děkuji paní Ivo za skvělý výklad, vše jste mi vysvětlila,a musím říct že mám o čem přemýšlet.
Musím přiznat že vše co jste řekla sedí
Hezký den

Hana - celostní výklad

moc děkuji paní Ivě. Dostalo se mi náhledu na příčiny problémů a řešení, jak se z nich dostat. Teď, právě po provedení odpuštění, budu pozorovat, zda se mi daří, následovat rad. Myslím, že ano, rady byly jasné.

Ivona - Vestba

Dakujem p.Iva,,vasa vestba vystihuje moj charakter a to co sa okolo mna deje.Ste naozaj skvela a vase rady si zoberiem k srdcu...Tiez dakujem za afirmace a motlitby ktore urcite vyuzijem.

Elen - Konzultácia

Ďakujem pani Ive za jej slová. Je to priama príjemná osôbka. Naplnila moje očakávania. Odpovede na moje otázky som dostala, ako i návod ako pracovať na sebe. Ešte raz ďakujem a som rada , že som pani Ivu spoznala. :-)

Blanka - Výklad

Děkuji paní Ivě za obsáhlý výklad, který musím ještě sama v sobě pořádně vstřebat a zpracovat. Jinak musím napsat, ze moje myšlenky během 24hod. zpětně opravdu sedí do puntíku, jako kdyby mne už dlouho znala.

Lenka - Recenze

Chtěla bych paní Ivu doporučit, už si u ní nechávám vykládat několik let, protože vše sedí do puntíku, umí poradit a nasměrovat v případě, že potřebuji poradit... Proto pokud nejste rozhodly, tak za mě určitě neváhejte, opravdu vše sedí do puntíku....

Iveta - Výklad

Moc děkuji, paní Ivo za vyklad. Vše ještě vstřebávám. Určitě jsem našla co hledám . Přeji vám krásný nový rok děkuji

Zuzana - Vestba

Dobrý den paní Iva, moc děkuji za podrobnou vestbu a zároveň píši, že se v tom hodně nacházím moc děkuji a přeji hezký svátky

Lada - Výklad

Děkuji moc za výklad. Krásně napsaný a pravdivý. Přeji krásný svátky a šťastný nový rok. Děkuji moc.

Petra - Výlad do 14 dnů.

Moc děkuji, paní Ivo, za výklad.
Vše je jak píšete, přítomnost, myšlenky i zdraví. Napsala jste toho moc, četla jsem to asi 4x abych si vše uvědomila. Ve všem, co jste napsala, máte pravdu. Moc si vážím Vaší práce a děkuji za Vaše slova. Díky Vám jsem si uvědomila spoustu věcí, a začnu na tom pracovat :-)
Doporučuji všem :-)

Lenka - Poďakovanie

Dnes som absolvovala konzultáciu po telefóne s pani Ivou, a vrelo odporúčam, myšlienky do 24 h sedeli úplne presne, vo veĺa veciach som sa našla a s úžasom som počúvala každé slovo, každú radu,, myšlienku. Uvedomiť, pochopiť, prijať, odpustiť. Najťažší je prvý krok, pokiaľ si neuvedomíme, nemôže me s problémom, situáciou pracovať. Konzultácia pani Ivy mi otvorila oči, ďakujem.
DAKUJEM ZA VAŠU POMOC A ZA TO ZE POMÁHATE DRUHÝM, A ŠPECIÁLNE ZA DNEŠNÝ TERMÍN KONZULTÁCIE, VED VY VIETE

Ludmila - Výklad

Děkuji moc paní Ivě za přesný výklad, myšlenky za 24 hodin sedí úplně přesně, minulost s přítomností také. Určitě využiju cenné rady a zapracuji na sobě, aby se mi z předpovědi budoucnosti vyplnilo to nejlepší. Ohledně mého zdravotního stavu paní Iva trefila většinu zdravotních problémů, co už mám, budu se snažit změnit svůj životní styl, abych odvrátila ty další. Ještě jednou moc děkuji a přeji jen to dobré.

Táňa - recenze na karmický výklad

vyjádřím se k mému karmickému výkladu.....četlo se to jako román, hluboké myšlenky ,jen čas ukáže, co se splní a co ne.. V každém případě budu bedlivě sledovat další posun v mé budoucnosti. Paní Ivě za krásný rozbor velice děkuji s přáním všeho dobrého....a krásné svátky celé rodině.

Petra - Poděkování za navraceni vnitřního klidu.

Pani Ivo,moc děkuji za dnešní hovor.
Bylo to velice milé,upřímně a bezprostřední.
Díky Všem,jsem si uvědomila,že není čas nic vzdávat,ale ba naopak učinit si život Ještě příjemnější.
Ještě teď mám vše v hlavě,moc děkuji.

Klara - Výklad

Musím říct ,že je to poprvé v životě ,co jsme využila výklad ..jakýkoliv ..Využila jsem ho v situaci kdy jsem byla na dně a výklad a myšlenky přišli den potom co se mi zhroutil vztahový svět . Ale vše co paní Iva napsala naprosto souhlasím a sedí..úplně vše co jsem chtěla vědět o partnerovi a práci .. A tím ,že to přišlo den po té , jsem byla v šoku ,že teď se to vyvíjí přesně tak jak bylo psáno ..
Ohledně myšlenek se zamyslím sama nad sebou. I v tom měla paní Iva pravdu .
Nepíšu to jen tak aby měla paní Iva kladně recenze ,ale proto ,že jsme byla k výkladům nevěřící a skeptická ,hodně skeptická .
Moc vám děkuji Panu Ivo a přeju mnoho úspěchů .Děkuji Klára

Ivana - Poděkování za výklad

Dobrý den paní Ivo,
děkuji moc za pěkný, přesný výklad, který jsem si musela přečíst opakovaně :-D, je to mazec. Přeji všechno nejlepší a ať se Vám daří a já se pokusím držet se Vašich rad. 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 3
Celkem: 774041
Měsíc: 3451
Den: 122