Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Marija - Poděkovani

Děkují moc p. Ivě , myšlenky sedí skvěle a o budoucnosti se nechame překvapit. Minulost je propojena s pritomnosti, už to je dlouho jak nemám rodiče (chybí mně) .Manžel nenavidi otce (neni na živu) neodpusti mu, matka, (moje tchyně) jen děla zlo. Máte pravdu, manželstvi mám ohrožene, nějaky rok nežyjeme spolu,. Děkuji moc za podporu a modlidbu.

Renata - Výklad

Moc děkuji paní Ivě za výklad. Musím říct, že myšlenky docela sedí. V přítomnosti se moc zatím nevidím a budoucnost to uvidíme. Jinak co se týká zdraví je pravda ,že poslední dobou mně bolí hlava a jsem hodně unavená. Děkuji moc za podporu a modlitbu. Paní Ivu doporučuji všem. Sama jsem využila,už několik krát služby a jsem spokojená. Umí člověka nabít s energií. Je to paní ž velkým P.

Denisa - Vestba

Moc děkuji paní Ive a i doporučuji.Myšlenky i přítomnost seděla a sedí a na budoucnost se těším a rady si vezmu k srdci.Ještě jednou moc děkuji a určitě doporucim vás dál.

Veronika - Věštba

Myšlenky se určitě shodovaly, proto mohu doporučit

Eva - Výklad

Děkuji paní Ivě, myšlenky sedí skvěle a o budoucnosti se necháme překvapit.
Ještě jednou moc děkuji.

Yveta - výklad

Bylo to zajímavé, určitě doporučuji. Pokud se předpověď vyplní oslovím paní Ivanu zase.

Andrea - Poděkování

Paní Ivu mohu s klidným svědomím doporučit. Její popis toho, nač jsem myslela během posledního dnu sedí tak, jako by bydlela v mé hlavě...
Celkově je výklad velice obsáhlý a současnost vystihuje naprosto přesně. Co se vyplní z budoucnosti ukáže čas a vím, že záleží především na mně a na mých myšlenkách a postojích.
Paní Iva dokáže svým poselstvím projasnit den a vykouzlit úsměv na tváři, po které ještě před chvilkou tekly slzy.
Moc děkuji a přeji moc štěstí a lásky nejen paní Ivě,ale nám všem :-).

Lenka - Výklad

Moc děkuji za vytvoření výkladu,musím říct že vše naprosto sedí a jen jsem žasla.
Ještě jednou moc děkuji Lenka

Petra - poděkováí

Moc děkuji za výklad a ano spousta věcí sedí jak zdraví tak myšlenky ale nějak se zatím neorientuji v budoucnosti, moc také děkuji za modlitbu.Vím že v budoucnu určitě zas poprosím o pomoc.
Moc a moc děkuji

Simona - podekovani

Moc tímto dekuji pani Ive za výklad. Vse se splnilo.vse sedelo..a jsem poucena a ted silnější. Dekuji za motlidby které si rikam denně několikrát..
Urcite se zase na pani Ivcu obratim..

Klára - Poděkování

Moc děkuji za výklad,všechno co jste napsala sedí, a také děkuji za pozitivní energii kterou jste do výkladu dala

Eva Marzouk - Výklad

Velmi děkuji za výklad. Minulost jste trefila i pocity. Jste opravdu šikovná. Mohu jen doporučit.

Iveta - poděkování

Moc děkuji za výklad. Opravdu přesně paní Iva popsala mé myšlenky . Budoucnost - to poznám časem.
Jsem velmi spokojená, děkuji.
Iveta

Hana - Poděkování

Paní Ivě moc děkuji,pomohla mi najít cestu z mého začarovaného kruhu. Všem doporučuji, svým výkladem mi mnohé objasnila.

Jiřina - Výklad

Paní Ivu vřele doporučuji, protože její výklad myšlenek, přítomnosti a zdraví byl opravdu dost přesný. Co přinese budoucnost, uvidím. Musím paní Ivě poděkovat i za dovysvětlení situace, která mě trápí.
Mnohokrát děkuji a ráda se na Vás zase obrátím.

Hana - Poděkování

Děkuji za výklad karet,vše sedí,opět se na paní Ivanku obrátím.

Jana - H

Pani Ivance opet dekuji za vyklad karet.

Irena - výklad

Děkuji moc za výklad. Vše sedí přítomnost i minulost. Všem paní Ivu jen doporučuji.

Michaela Havlíková - Výklad

Poprvé jsem si nechala udělat výklad karet. Bála jsem se co se dozvím o sobě a o tom co mě čeká. Neprožívám zrovna lehké období.To na co myslím paní Iva trefila ve všech bodech a to co prožívám. To co se stane příjmu v klidu a rady si vemu k srdci . Moc děkuji paní Ivo máte můj obdiv

Daniela Mišingerová - Výklad

Dobrý den paní Ivo,
mockrát Vám děkuji za Váš výklad, který mě mile překvapil. Vše sedí do puntíku a jakoby jste tu bydlela se mnou. Na to, na co jsem myslela v posledních 24 hodin tak to je trefa do černého. Také ohledně myšlenek na starší osobu. Je to má 86 letá babička. Že něco budu řešit úřední cestou, ano...jedná se o mého staršího postiženého syna. Co se týče vztahu a práce, tam jste to také skvěle trefila a budu se řídit Vašimi radami. Zkrátím to. Jste skvělá, skvěle jste vaše rozebrala a já Vám za to děkuji. A nebojte, mezi řádky jsem také leccos vyčetla a pochopila, zamyslela jste. Děkuji i za ty krásné formulky. Určitě v budoucnu opět využiji Vašich služeb. S úctou a s láskou, Daniela 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 774039
Měsíc: 3452
Den: 122