Jdi na obsah Jdi na menu
 

VZTAH JEN O SEXU NENÍ NÁHODNÝ

article preview

Sexuální vztahy nejsou nikdy náhodné. Některé mohou být i záležitostí z minulých životů, abyste urovnali nedořešené vztahy.

 

Síla sexuální energie je mnohem více, než vzájemná fyzická přitažlivost. Je skoro jako peníze. Jak s ní naložíme a jak zhodnotíme své zkušenosti, stane se základem našeho bohatství a sebeúcty, nebo chudoby a ponížení. Každý z nás vysílá svou specifickou sexuální frekvenci a ta je vysílána do etheru. Podle vibrace potom k sobě přitáhneme sexuálního partnera. Pokud jsme tedy v souladu s vlastními zájmy, potkáme stejně naladěného spoluhráče.

Všechny naše myšlenky a touhy se zaznamenávají v existenční poli. A díky tomu dostaneme vždy někoho, kdo je ochoten s námi spolupracovat na našem osobním růstu a transformaci. Proto si važme sami sebe natolik, abychom přitáhli někoho, kdo si váží nás. Kvalita lásky, kterou obdržíme, odráží to, jak vysoko si sami sebe ceníme.

Ti, kteří jsou ve své sebelásce na nízké úrovni, přivábí partnera, který jim pomůže jejich bloky vyplavit na povrch.

Sexuální energie představuje sílu stvoření a proto je velmi posvátná. V našem těle je to nejsilnější energie a proto bychom se měli naučit ji ovládat. Začít můžeme tím, že si jasně vymezíme hranice a pro svou sexualitu máme vždy „vědomý záměr“.  Chceme být svobodní, nebo oběti? Chceme sexuální energii k něčemu použít? Chceme proniknout do hlubšího vědění?
Prostřednictvím toho se nám začne měnit prožitek při sexuálním vyjádření.

Sex umí odhalit všechny naše obavy, protože sexuální energie proniká hluboko do duše a odkrývá staré, nevyřešené problémy. Máte-li chuť se tím prokousat, budete důvěřovat, naslouchat a mluvit, máte velkou šanci s partnerem vytvořit silnější a krásnější energetické pouto.

Když se věnujete sexu, vaše myšlenky se při tom velmi zesilují. Ve vaší ložnici je pak telepatie velmi silná, ať už na výměnu informací věříte, nebo ne.

Na co při sexu myslíte? Co cítí vaše srdce a jaký pocit máte v genitáliích? Jak se cítíte v dalších dnech?
Máte náladu vyrovnanou, nebo vám kolísá? Vznášíte se, nebo se brodíte v blátě?

 

 

BÝVALÍ PARTNEŘI

Zůstává v nás energetický plán každé osoby, se kterou jsme měli a máme sexuální spojení. Při sexu, když se spojí vzájemně těla, začne se kundalini pohybovat. Pokud však nevystoupá výše, než do druhé čakry (což se děje většině, kvůli nedostatku uvědomění), neovlivní celé tělo a vy se „zaseknete v aurickém poli svého partnera a on ve vašem.

To je důvod, proč bychom si měli velmi dobře vybírat sexuálního partnera, jelikož z něj na sebe můžeme všechno přitáhnout.
Budeme přitahovat jeho (jejich) energie i když jsme ho (je) neviděli desítky let. Má-li někdo z našich bývalých partnerů „trable“, mohou se plést i do našich životů. To nám pak může bránit prožívat nynější vztahy.

JAK S TÍM NALOŽIT? 

Představte si své tělo čisté a spokojené. Představte si, jak se všechna sexuální energie minulých vztahů uvolňuje a s láskou své vztahy propusťte. Především přestaňte „mluvit o minulosti“ a tím aktivovat staré partnery. Nechte tyto energie odejít.

Když totiž mluvíte o lidech, se kterými jste byli dlouho v kontaktu, udržujete jejich myšlenkové vzorce ve svém poli – a to hlavně když jste s nimi měli sexuální spojení. Lidé nejdou zahodit, jako použitý papírový kapesník. Tento proces není tak jednoduchý a rychlý. Když se chcete odpoutat od lidí, musíte vynaložit stejnou energii, jako když jste s nimi navazovali styk.
Požehnejte jim, uvolněte je a požádejte, aby opustili vaše energetické pole. Poděkujte jim za lekce, které jste spolu sdíleli.

OMLAZUJÍCÍ PROŽITKY

Při sexu endokrinní systém uvolňuje všechny druhy hormonů a chemických látek. Některé z nich se potřebují šířit, jiné je třeba udržet v těle. Když se např. životní síla ve formě semene vědomě posílá ven, pak je použita k oplodnění. Když si žena zvolí a nechce mít dítě, muž si vybere myšlenku, že je jeho ejakulace pouze způsobem, jak prožít orgasmus – a ten lze prožít i jinak.

Na východě proto byla po celé věky praktikována vyšší forma sexuality. Muži velmi dobře věděli, jak při milování zadržet sperma. Techniky jsou různé a pro toho, kdo hledá, dostupné. Když totiž muž ejakuluje při každém dosažení orgasmu, ztrácí svou životní sílu a v jistém rozsahu vyčerpává své tělo. V ideálním případě bude muž ejakulovat ve chvíli, kdy si přeje zplodit dítě, nebo si bude přát to prožít.

Bohužel jsme dlouhou dobu podváděni tím, že existuje pouze genitální orgasmus, který je jen omezenou zkušeností.
Byly nám podsunuty formy sexu tak, aby nás udržely v nízko vibračním stavu a abychom spíše degenerovali, než se regenerovali.

Stejně tak nám byla vnucena myšlenka, že sex je špatný a i v dnešní době jsou lidé těmito myšlenkami ovlivněni.
Proto všichni chtějí svým sexuálním prožitkem rychle proběhnout (snad aby je u toho hříchu nikdo nenachytal) – statistiky o několikaminutové délce pohlavního styku to jasně znázorňují.

Láska při sexuálním vyjádření je velmi důležitá. Když cítíte lásku k partnerovi, není v tom žádná vina ani stud. Těla a genitálie mají mnoho akupunkturních bodů, které mohou být aktivovány a tím se rozproudí vaše energie.

Dívejte se svému partnerovi při milování hluboko do očí – duše spojují svá srdce prostřednictvím očí a neustálý oční kontakt (nebo alespoň po nějaký čas), vám úplně změní prožitek.

Spojte se s partnerem skrze srdeční čakry tak, že si vzájemně při aktu položíte ruku na partnerovu srdeční čakru a tím svá srdce pro sebe otevřete.

Stejně tak se vzájemně spojte svým třetím okem. A energie začne proudit zcela jinak, než znáte.

Pomocí těchto jednoduchých bodů zjistíte, že je jednodušší setrvat těsně před vyvrcholením, kdy už pouze udržujete frekvenci ve vzájemně propletených tělech. Poté klesněte pod tento bod a znovu a znovu se do stavu těsně před vyvrcholení přivádějte.
Zážitek pak bude trvat o něco déle, takže ½-1 hod se bude zdát jako 10 minut.

Když k tomu všemu vědomě pošlete svou kundalini z genitálií přímo nahoru skrze všechny čakry, pak můžete letět přímo s touto energií.

Užívejte si života. A žádejte pro sebe jen to nejlepší.

 
 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 3
Celkem: 803204
Měsíc: 3169
Den: 118