Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kristýna - Poděkování

Na paní Ivu jsem narazila čirou náhodou a recenze od ostatních mě přiměly zkusit to také.Jsem velmi mile překvapena až zaskočena s jakou přesností mi paní Iva podala informace....Vřelé díky za to všechno a určitě se na Vás brzy zase obrátím :-)

Iva - Re: Poděkování

VELKÉ DÍKY

Ester - Poděkování

Poprosila jsem paní Ivu o výklad,i když jsme se nikdy neviděli a neznáme se,udělala si na mě čas a mohu říct,že její výklad je perfektní.To co mě vyložila,sedí bez chybičky.Věřím,že jak si nebudu vědět rady jak dál,určitě mě paní Iva pomůže.Je to skvělý člověk a ostatním moc doporučuji.

Iva - Re: Poděkování

DĚKUJI MOC :-)

Daniela - velké doporučení

Velice podrobný a přesný výklad,na to,že se neznáme ani krapet,jsem opravdu udivena a navíc potěšena...mohu každému doporučit na vyzkoušení

Iva - Re: velké doporučení

děkuji vám Dani :-)

Veronika - Děkuji

Paní Iva je zlatý člověk má krásný dar a děkuji jí za výklad karet byl přesný a určitě se budu vracet na další výklady.

Iva - Re: Děkuji

Moc díííky :-)

Petruš - Od srdce děkuji

Paní Ivanku vřele doporučuji. Je to zlatý člověk. Její výklady vychází bez chybičky a to už mi jich dělala několik. Je to žena se srdcem na správném místě. Mohu její služby jen doporučit. Ráda se k Ivance vracím :)

Iva - Re: Od srdce děkuji

Děkuji vám Pertuško a já obdivuji vás co vše musite snášet a tak mladá :-(

Iva - Re: Od srdce děkuji

děkuji petruš :-)

Simona kovarnicka - pro mého andílka strazneho

Paní Iva mi už 2× vyložila karty a musím říct, že je neuveritelna. Prostě hotový anděl, opravdu doporučuji všem! !!!!!

Iva - Re: pro mého andílka strazneho

Děkuji Simonko :-)

Vilma Vandrovcová - Pro všechny (především pro dobrou duši)

Už jsem pár kartářek v životě vyhledala, ale ve většině případů jsem byla spíš zklamaná. Paní Ivu jsem našla na FB naprostou náhodou a přečetla si pár komentářů, které mě přiměly to zkusit. V každém případě v otázce mé minulosti výklad seděl jako zadel na rendlík. Ale hlavní důvod, proč jsem paní Ivu požádala o výklad byl ten, že jsem se ocitla na jakési životní křižovatce, učinila rozhodnutí a chtěla se ubezpečit, že moje rozhodnutí není pitomost. Není to o tom, že se musím přesně řídit předpovědí - každý svůj osud řídíme sám. Ale díky pomoci paní Ivy mám možnost najít správný směr a snad si přitom nenabít ústa, jako už v životě mnohokrát. Ivčo, kašlete na negativní lidi, protože ti jen otravují ovzduší!
A pro dobrou duši - dnes je 23.9.2014, 18,10 hodin!!!

Iva - Re: Pro všechny (především pro dobrou duši)

Děkuji vám Vilmi jste moc hodá žena a vážim si vašeho doporučení jako každého kdo mě uzal :-)

petra ayvaz - petra ayvaz

Tak pani muzu doporucit je sikovna

Iva - Re: petra ayvaz

Dekuji Petruško

Monika Limberská - spokojenost s výkladem

Tak teď i já přispěji svoji troškou do mlýna...Na kartářky jsem nikdy moc nevěřila, kdysi jsem byla u jedné osobně, nesplnilo se skoro nic a ještě jsem zaplatila 1000 korun plus mi byla vnucena kniha a sušené byliny taky za 1000..Paní Ivu jsem zkusila náhodou, protože mi skutečně teče do bot a potřebovala jsem poradit..Z výsledku jsem měla husí kůži..Přesně mi řekla na co myslím a že to jsou takové myšlenky, které každý opravdu nemá..Minulost znala líp než moje matka a budoucnost? To uvidím...Každopádně jsme si pak dlouho s paní Ivou dopisovaly, věnovala mi spoustu času, měla jsem taky spoustu otázek..Mohu sem klidně potom napsat, jak se vše splnilo nebo nesplnilo..můžu však říct, že paní Ivě věřím..A kdo ne, nemusí si nechat vykládat..a jestli máte někdo pochybnosti o pravosti této recenze či dokonce mé existenci, napište své telefonní číslo, klidně vám zavolám...Díky Ivo

Iva - Re: spokojenost s výkladem

Děkuji vam Moničko veeelmi děkuji a moc si vážím totoho vašeho doporučení :-) a přeji at už je jen lépe a lépe

Denda - výklad

od Ivanky jsem si nechala udělat výklad a minulost perfektně sedí :) vřele ji doporučuji a určitě si nechám udělat po čase nový výklad :) 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 748219
Měsíc: 3982
Den: 100