Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jakub - Výklad

Po telefonické konzultaci jsem dostal jiný pohled na věc a radu jak se s tím vším dá naložit. Výklad ke mě seděl a byl jsem překvapen. Děkuji a určitě všem doporučuji.

Jitka - Poděkování

Výklad mi od paní Ivky moc pomohl , člověk se má stále co učit :) Vše sedělo , stále sedí a já diky ní s tím umím lépe pracovat s jiným lepším pohledem.

Monika - Poděkování

Znovu jsem oslovila paní Ivu a její konzultace po telefonu mi otevřela oči. Pomohla mi ukázat cestu, kterou se dát a co pro to udělat. Myšlenky seděly opět na 100 % a co bude dál se uvidí. Ještě jednou děkuji a všem vřele doporučuji.

Tenata - Vyklad

Dnes, jsem měla krásný vyklad s paní Ivou a musím říct, že dosud mi nikdo neudělal tak krásný vyklad s terapii jako paní Iva.Vše sedlo jak p…. na hrnec.
Mohu jenom doporučit.

Lucie - Poděkování

Paní Ivanko,
moc děkuji za Váš výklad. Byl obohacující a na spoustu věcí jsem se, díky Vám, podívala z jiného úhlu a našla souvislosti. Děkuji.

Monika - Poděkování za věštbu

Děkuji za výklad. Věřím, ze mi pomůže koukát na svět jiným pohledem. Věřím, ze mě paní Iva díky výkladu nasmerovala na správnou cestu
Děkuji ještě jednou

Václav - Děkuji!

Konzultace s Vámi mi přinesla vhled a sílu, ukázala mi směr, jakým se ubírat a za to jsem Vám, Ivo, velmi vděčný. Václav

Patrik - Vyklad

Dekuji za výklad,dost mi to pomohlo se na vecy dívat jinak,a mít sám sebe radši,a nechat život plynout tak jak má,přítomností.Dekuji a doporučuji.Patrik

Radek - Pani ivo

Moc dekuji za vyklad sve sedelo na 100% moc vam dekuji

Věrka Václavková - Velké poděkování paní Ivance

Paní Ivanko,
ze srdce Vám moc děkuji za vežtbu,kterou jsem si jedním dechem přečetla.
Jste opravdu skvělá a smekám před Vámi.
Vše co jste mi napsala si beru k srdíčku.
Vše co jste mi věštila je svatá pravda a já Vám za to moc děkuji ❤️❤️❤️

Tereza - Recenze

Rada bych zanechala pozitivní recenzi , vše co jste mi řekla tak bylo a je. Děkuji

Aneta - Poděkování

Děkuji moc za věštbu. Je to až neskutečný, že spoustu toho sedí. Naprostý obdiv. Peníze za věštbu 100% stály.

Jana - Poďakovanie

Ďakujem krásne pani Ivka.

Niekedy máme v životných cestách nejasností a potrebujeme sa správne nasmerovať Veľakrát hľadáme pomoc. Ja som ju našla práve u pani Ivky, ktorá mi pomohla správne vykročiť. Ukázala mi smer,kde mám zapracovať,v akej oblasti a tým sa pohnúť z miesta.
Môžem ju len odporučiť. Je naozaj skvelá a všetko čo mi povedala,sedelo na 99%.
Ďakujem krásne.

Monika - Poděkování

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste mi otevřela oči. Nevěděla jsem, co dělat a jak mám jít dál. Potřebovala jsem ukázat cestu a očistit se. Díky Vám teď mohu na sobě a své budoucnosti pracovat a změnit, co je potřeba. Pokud máte někdo zájem o služby paní Ivy, tak doporučuji. Je velmi milá, přímá a řekne Vám vše narovinu. Její služby využívám již nějakou dobu a jsem velmi spokojená.

Děkuji
Monika

Monika - Věštba

Děkuji moc paní Ivě za vypracování výkladu. Opravdu vše sedí a jsem zvědavá, jak se bude vše vyplňovat. Mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji. Monika

Jana - výklad

Moc děkuji Ivě za výklad je to už 8 měsíců a vše se plní, proto píšu až teď, když vím, že výklad je naprosto přesný a ve všem sedí a taky se vše plní. Špatné i dobré.
Všem doporučuji ,s láskou Jana.

VERONIKA - Výklad

Dnes jsem Vás paní Ivanko poprvé slyšela a byla jsem z vašeho úžasného výkladu nadšená, sice jste mi neřekla věci, které bych moc ráda slyšela, ale řekla jste mi můj hlavní problém. A to karmické vztahy s mojí maminkou. Vím, že pokud vše vyčistím, bude třeba výklad za měsíc úplně jiný a hlavně se zklidním já sama. Měla bych se naučit být sama sebou, mít se ráda a to bude určitě chvíli trvat. Věřím, že díky Vám se mi může vše podařit. Věřím, že jsem s Vámi nemluvila naposledy a že se budu moc snažit, aby ten příští výklad byl mnohem pozitivnější. Moc Vám děkuji. Mám už teď radost, že mohu na sobě pracovat a začít si sebe vážit. Vše naprosto sedělo, snad ta moje budoucnost bude lepší, než co jsem od Vás slyšela. Vše je v mých rukou.
Děkuji vám mnohokrát. Vřele všem doporučuji.
veronika:-)))))

Kateřina - Výklad karet

Děkují paní Ivo za výklad karet. Ukázala jste mi to co jsem na sobě přehlížela a to , že jsem se změnila a nedůvěřovala ani lidem . Trefila jste se ve všem . Minulost musím opustit a hlavně odpustit. Ještě jednou děkují

Kateřina - Výklad karet

Děkuji paní Ivo

Radana - výklad

Pozitivně mě překvapilo,jak moc seděla přítomnost...a moc děkuji za rady,jak a v čem postupovat..Snažím se na sobě pracovat a věřím,že bude líp …..Čeká mě ještě dlouhá cesta,ale jsem moc ráda zato,že jsem na pani Ivu narazila a vnesla mi nové světlo do života.Děkuji. 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 2
Celkem: 748215
Měsíc: 3988
Den: 100