Jdi na obsah Jdi na menu
 

ZÁKON DÁVÁNÍ A PŘIJÍMÁNÍ

article preview

                                                                                                                                                                                               zakon-davani.jpg

,,Pochopení tohoto zákona nám v našem životě napomáhá k udržení cirkulace hojnosti a bohatství i všeho ostatního."

 

,,Braní i dávání obsahuje každý vztah. Dávání plodí přijímání a přijímání plodí dávání. Jestliže zastavíme tok kteréhokoli z nich, narušujeme tím fungování VESMÍRNÉ INTELIGENCE."

 

,,Každé semeno v sobě obsahuje příslib tisíců stromů. Podmínkou splnění příslibu je, že každé semínko odevzdá svoji inteligenci úrodné půdě. Skrze tento akt dávání se může jeho neviditelná energie přelít do materiálního projevu, jímž je strom."

 

,,Zákonu dávání a přijímání podléhá i náš vztah k penězům. Zastavíme-li jejich cirkulaci – když naším jediným úmyslem je peníze schraňovat a střádat – zabraňujeme tím zároveň přítoku peněz do našeho života, neboť peníze jsou životní energií. Peníze, ať se už jedná o jakékoliv jejich množství, musí téci podobně jako řeka, jinak začnou stagnovat, shlukovat se, dusit samy sebe a podkopávat svoji vlastní sílu. Cirkulace je udržuje při životě a při síle."

 

,,TEDY COKOLI, CO MÁ V ŽIVOTĚ NĚJAKOU HODNOTU, SE ZMNOŽUJE POUZE TEHDY, KDYŽ JE TO DÁVÁNO!"

 

,,To, co se dáváním nezmnožuje, nemá cenu dávat, ani to nestojí za to, aby to člověk dostal. Pokud máme pocit, že jsme darem něco ztratili, pak jsme ve skutečnosti nedarovali, a takový dar nebude mít ani za následek přínos či přírůstek. Dáváme-li nepřejícně a s pocitem lítosti či ochuzení, není naše dávání podloženo energií. Úmysl provázející naše dávání a přijímání je tedy tím nejdůležitějším. Úmyslem by mělo být vždy vyvolat štěstí jak u dávajícího, tak u přijímajícího, neboť štěstí udržuje a podporuje život, a vytváří tudíž růst. To, čeho se nám dostane zpět, je vždy úměrné tomu, co jsme dali, za předpokladu, že je naše dávání bezpodmínečné a vychází ze srdce. Z toho důvodu musí být akt dávání radostný, musíme se při něm nacházet v radostném rozpoložení mysli a tato radost musí vyplývat ze samotného aktu dávání. Pak se energie provázející dávání mnohonásobně zvětší."

 

,,Jak uplatnit zákon dávání ve svém životě ?"prijimani.jpg

 

,,Pokaždé, když k někomu jdu nebo někoho potkám, mohu mu dát dárek. Dárkem může být úsměv, pochvala, květina nebo laskavé slovo. Jednoduše dám něco každému, s kým přijdu do kontaktu, a tím započnu proces cirkulace radosti, blahobytu a bohatství ve svém životě a v životě druhých."

 

,,S vděčností také přijmu všechny dary, jichž se mi každodenně od života dostává - sluneční svit, ptačí zpěv, jarní deštík či první zimní sníh. Otevřeně přijmu taktéž dary od ostatních lidí, ať již se bude jednat o materiální věci, či nikoli, ať půjde o peníze, uznání či ochotu pomoci."

 

,,Přijmu závazek, že budu podporovat udržování cirkulace bohatství ve svém životě a že budu VĚDOMĚ PŘIJÍMAT NEJDRAŽŠÍ DARY ŽIVOTA – DAR PÉČE, CITU, OCENĚNÍ A LÁSKY…"

 

,,Pokaždé, když někoho potkám popřeji mu - ŠTĚSTÍ, RADOST, ÚSMĚV, LÁSKU, ZDRAVÍ..." ( co mi zrovna příjde na mysl )

 
 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 4
Celkem: 791277
Měsíc: 3749
Den: 108