Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 221837146/0600 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 52 euro cca dle měny

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Martina - Výklad

Výklad od paní Ivy je dost rozsáhlý...myšlenky celkem sedí a přítomnost asi také zatím kartám moc nerozumím a výklad čtu pořád dokola a snažím si to nějak poskládat :-) a budoucnost? Na tu si počkám...každopádně mě u výkladu občas mrazilo měla jsem pocit jakoby mě paní iva znala osobně málem i slzička ukápla :-) doporučuji :-)

Lenka - Výklad karet

Velice děkuji paní Ivance za výklad, byl přesný. Myšlenky, přítomnosti i zdraví:-) uvidíme, co mě přinese budoucnost:-) Děkuji.

Jana K. - Výklad karet

Chci paní Ivance poděkovat za výklad karet. Myšlenky v celku sedí a přítomnost je zcela pravdivá. Ještě uvidíme co řekne budoucnost. Doporučuji.

Tereza - díky

Paní Ivanku mohu všem vřele doporučit. Její výklad je podrobný, obohacující, přítomnost naprosto sedí, přechod do budoucnosti též. Jak budoucnost, to se uvidí, nicméně děkuji za cenné rady a nasměrování, které je opravdu vystihující.

Marcela Sarbu - Výklad

Děkuji za výklad myšlenky a přítomnost vcelku sedi a budoucnost ukáže čas

Jana Halirova - Minulost,pritomnost,budoucnost

děkuji za Váš výklad karet, byl příjemný a velmi poučný. Mě přinesl novou víru k hledání toho, po čem velmi toužím. Minulost,pritomnost i budoucnost jsou přidavna jmena našeho źivota,osudu. Děkuji Vám, že takto pomáháte všem lidem, kteří o Váš výklad poźadají.

Silvie Henychová - Výklad karet

Děkuji paní Ivě za výklad , výklad na 24 hod zpětně v podstatě sedí, též i přítomnost s přechodem do budoucnosti. Jak to bude dál se uvidí... Odstavce s výkladem stále pročítám, ještě mi asi chvíli potrvá než úplně pochopím, co mi karty říkají... Věřím však, že když uposlechnu doporučení, vše se v dobré obrátí...

Ještě jednou díky. Silvie

Miroslava - Doporučuji

Naprosto blesková odpověd,výklad to samé,žádné dlouhé čekání.Velice obsáhlé,myšlenky sedí,az mne mrazí :-) Neváhejte,dopručuji :-)

Monika - Výklad

Děkuji paní Ivaně za výklad. Myšlenky a přítomnost vcelku sedí. A budoucnost ukáže čas... ☺

Veronika - Výklad=velká spokojenost

Musím napsat velká slova uznání a paní Ivu moc pochválit! Výklad je rychlý, přesný, co se týče přítomnosti opravdu to dokonale sedí! Jsem moc spokojená a z milých slov jsem si toho moc vzala k srdci, opravdu Vám to pomůže nasměrovat se tím správným směrem! Za mě prostě velkááá spokojenost a všem doporučuji!

Ivana - Spokojenost

Právě jsem dočetla výklad od paní Ivanky.Musela jsem ho číst několikrát,abych pochopila,utřídila si myšlenky.A musim říct vše sedí,akorát na budoucnost si budu muset počkat.
Jinak je paní Iva milá,rychlá,komunikuje i po výkladu,vysvětlí.Takže spokojenost

Katchaba - Značka spokojenost :)

Člověk přichází s mírným skepticismem, ten se záhy mění na údiv, poté na překvapení .... začne věřit, že paní Ivanka má dar.
Věřím, že pomoc paní Ivanky dokáže být odpichovou berličkou pro lidi na rozcestí ... nesmí však zapomínat žít svůj vlastní život.
Až budu stát opět na rozcestí, s bolením na hrudi, vím kam se mám obrátit. A nebát se požádat o pomoc !

Martina - výklad :)

Výklad byl superrychlý a dost to sedělo, teď jen změnit ty myšlenky :-) děkuji moc za Váš výklad. Rozhodně paní doporučuji. Díky!

Petra - výklad

Moc děkuji paní Ivě za rychlý výklad karet. Myšlenky sedí a budoucnost se uvidí. Mám ted v hlavě menší chaos,takže ani já sama sobě nerozumím na co myslím :-). A budoucnost se ukáže.

zuzana - vyklad

Dekuji za vyklad karet...vse sedi..:-) :-)

Pavla - Děkuji

Moc děkuji paní Ivě za vyklad karet, myšlenky byli předné a budoucnost se ukaže. Komunikace s paní Ivou je na jedničku rychle odpoví, poradí vše super. Moc děkuji

Jitka - Výklad

Ivo, moc děkuji za výklad..vše sedí

ilona - vyklad

moc dekuji za vyklad sedi

Michaela - Výklad

P.Ivo moc děkuji za výklad.Vše sedí! Mohu doporučit

Julie - Výklad

P.Ivo, děkuji za výklad . Všem mužů doporučit, ano vše sedí 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 4
Celkem: 573763
Měsíc: 35398
Den: 271