Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 221837146/0600 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 52 euro cca dle měny

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Eva K - Vestba od pani Ivy

Prochazim ted vztahovou krizi a na FB jsem nasla odkaz na pani Ivu .hned jsem se s ni zkontaktovala..je velice mila vstricna...jeji vyklad vztahu mne naprosto ohromil..pouze z jmena a datumu narozeni naprosto presne vylozila na co jsem myslela a cim se trapila ci vlastne jeste trapim...jen mi potvrdila me tušení.ktere jsem mela zasunute v podvědomí..pomohla mi nasměrovat me myšlení a další životní kroky..pani Ivo diky moc jste úžasná. Všem co maji nějaké problémy (a kdo je v dnešní době nemá :) ) trapi se čímkoli ..zkuste jeji výklad

Petra - 24. 1. 2017

Dobrý den, komunikace a ochota ze strany paní Břečkové byla naprosto úžasná a velmi rychlá. Výklad byl obsáhlý a myšlenky během 24 hodin zpět, byly naprosto přesné :-) až jsem měla husí kůži ... Ještě jednou moc děkuji a mohu jedině doporučit.

Martina - 23.1.2017

Zdravím.Chci se též podělit o svou kladnou recenzi za výklad od paní Ivči.Výklad seděl od začátku do konce.Proběhl ještě ten den,kdy jsme se domluvili.Výklad byl rozsáhlý a četla jsem ho jedním dechem..
Myšlenky zpětně 24h ...přišlo mi,že tu snad byla s námi a videla vše co se ten den událo... :-)
Výklad mohu jedině doporučit,protože sedí vše od minulosti budoucnosti až po přítomnost... Opravdu se vyplatí a touto formou chci opět poděkovat... výklad nebyl určitě naposled :-)

Radka - Cesta

Velice děkuji paní Ivě nejen za přesný výklad, ale především za ukázání správné cesty. Pochopením vlastních chyb se budu snažit vynegovat nepříjemné věci v budoucnosti. Myslím, že jsem nikdy zcela nepochopila správně žádný vyklad, ale Iva mi dokázala vše podrobně vysvětlit a otevřít mi oči. Začnu lépe a hlavně hned teď :) Děkuji!

Renáta - Úžasné

Tak i já se zde přidám se svou recenzí. Musím říct, že když jsem věštbu od paní Ivy četla poprvé, byla jsem v němém úžasu. Rozbor posledních 24 hodin seděl na 100%, ohledně zdraví na 100%, ohledně přítomnosti věděla o mě snad víc než já vím o sobě. A budoucnost? Uvidíme co bude, to posoudit zatím nedokážu.
Kdo ještě váhá, jestli ji oslovit, tak neváhejte. Paní Iva je opravdu úžasný člověk. Ještě teď nechápu, jak může někdo, kdo mě v životě neviděl, o mě vědět takovou spoustu věcí. Děkuji Vám moc Ivuško

Eliška - Poděkování

Moc dekuji pani Ive ...jednim slovem uzasny. Opravdu.

Ivana - Výklad

Paní Ivo, chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat,za Váš výklad. Četla jsem ho se zataženým dechem asi čtyřikrát. Nenašla jsem v něm nic,co by nebyla pravda. Je to vážně, až NEUVĚŘITELNÉ. A co se týče výkladu budoucnosti? Mám o čem přemýšlet.... uvidíme. Váš výklad opravdu stojí za to. Děkují

Kačenka - Poděkování

S výkladem jsem moc spokojená, vím že na fb je hodně podvodníků ohledně výkladu karet, ale paní Iva k ním rozhodně nepatří. Prěsně věděla co mám v hlavě a co mě trápí a i hned věděla jaká jsem. Myšlenky byli na 100%. Komunikace skvělá a hlavně rychla. Doporučuji pani Ivu všem co mají nějaké problémy a neví si rady.

Marie - spokojenost

Byla jsem překvapená,že paní Iva opravdu odhadla mou nynější situaci.Docela jsem z toho byla až vyděšená,že to opravdu funguje i na dálku.Doporučuji i jako formu terapie.Milá paní,která s vámi hned komunikuje

Dana - Poděkování

Děkuji za výklad, jsem velmi spokojena.

Emili - Poděkování

Tímto velice děkujeme paní Ivě, nejen za skvělý výklad, ale hlavně za neuvěřitelnou pomoc, podporu a ochotu nad rámec zaplacených služeb. Paní Iva je velice milá a už teď vím, že se na ni časem s důvěrou opět obrátíme. Děkujeme

Petra Šimková - Spokojenost

Výklad, který proběhl po tel. Byl skvělý. Těšila jsem se a vše co mi rekla, přítomnosti, budoucnosti, zdraví vše á. Jen a jen doporučuji dalším.

Eva - Výklad přes email

Velmi doporučuji paní kartarku, co napsala tak mě jen vystihovalo. Velmi milá komunikace. Určitě to nebyl poslední vyklad. Na budoucnost jsem velmi zvědavá.

Michaela - Výklad přes e-mail

Paní Ivu doporučuji, na co jsem myslela napsala správně a na budoucnost jsem zvědavá :)

Drahuška - Výklad přes email

Paní Ivanku vřele doporučuji.Myšlenky které jsem měla před cca 24hod zpět seděly na 100%Nemohla jsem tomu uvěřit jak se Ivanka mohla trefit.Neuvěřitelné.

Vendul - Výklad přes email

Nechala jsem si od p. Ivy věštit a žasla jsem nad výkladem. Děkuji za nasměrování v životě a určitě Vás doporučím dál. A těším se na budoucnost.

Petra - Poděkování za výklad

Opravdu moc děkuji paní Ivě za výklad-dala mi velkou naději,že přes všechny překážky budu šťasná a toho si moc Vážím

Zdeňka - Výklad

Moc děkuji paní Ivance za výklad je velmi příjemná a ochotná

Lenka - poděkování

děkuji za výklad a lidský přístup,paní Iva je moc milá a ví co dělá,určitě doporučuji

Marcela - Výklad

Šíleně chválím Ivu,obsáhlý výklad,aniž by něco věděla ,sedí.Je až neuvěřitelné co se dá z karet vyčíst.Myšlenky má člověk pouze v sobě a přesto se dají vyčíst.Moc děkuji.Děkuji i za osobní přístup i času,který jste mi věnovala.Opakovaně se na Vás obrácím.Jste zlatá. 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 3
Celkem: 573765
Měsíc: 35397
Den: 273