Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 221837146/0600 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 52 euro cca dle měny

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucie - Vyklad

Jen 1 den co vyklad dosel se uz 1 splnilo ano velka oslava co jsem vubec necekala ma svatba u rodiny v tunesii
Dekuji

Zdenka - výklad

Velmi děkuji paní Ivo,
váš výklad mi velmi pomohl a našla jsem se v něm. Uvědomila si některé věci o kterých jsem věděla, ale nechtěla si je připustit. Hodně úspěchů přeji.

Monika - Výklad

Moc děkuji paní Ivě,myšlenka opravdu sedí
a ten zbytek ukáže čas. Budu se snažit žít každý den naplno a myslet pozitivně. Moc děkuji a určitě doporučuji

Gábina - Výklad

Chtěla bych poděkovat paní Ivě za její obsáhlý a pravdivý výklad.Myšlenky sedí na 100% a uvidím,co budoucnost přinese.Určitě se po přečtení posouvám vpřed.Pomohlo mi to podívat se pravdě do očí.

Eva - Vyklad z karet

Moc dekuji za vyklad.Myslenky i pritomnost sedi.Vse jsem cetla nekolikrat za sebou a neuveritelne jak jsem se nasla.Urcite doporucuji.

Jiřina - Výklad karet

Dobrý večer,dnes jsem obdržela výklad,v současnosti jsem se opravdu našla,budu se snažit dívat se na určité věci podle řady paní Ivy.Moc dekuji

Romana - Výklad karet

Děkuji paní Ivanko za všechny slova,která jste řekla a napsala.
S úctou a láskou jste úžasná bytost

JANA - vyklad

dekuji pani Ive za vyklad,myslenky i pritomnost opravdu sedela,a dekuji za rady do budoucnosti,premyslim o to,co napsala a jak s tim naložim.dekuji Jana

Iva - výklad

musím poděkovat-ze začátku jsem byla v rozpacích a nehápala jsem nic,pak jsem si to přečetla ještě jednou a hlavně vklidu a najednou bylo vše jasnější, přetřídím myšlenky a už se těším na lepší zítřky!!!
Velice děkuji otevřela jste mi oči!!!! DĚKUJI! S láskou vše co jste mi napsala příjímam a ještě jednou děkuji!!!
Paní Ivu doporučuji ostatním váhajícím!

Martina - Výklad

Moc děkuji paní Ivě za výklad, v mnohém jsem se našla a čtu si výklad již po několikáté a stále to vše vstřebávám, třídím myšlenky jak s tím naložím. Budoucnost ukáže, moc děkuji. Martina

Lenka - Vyklad

Chtěla bych velmi poděkovat paní Ivě za velmi pěkný a výstižný výklad.vse sedělo až mi z toho běhal mráz po zádech.

Jitka - Výklad

Moc děkuji za výklad paní Ivo. Téměř ve všem z mé přítomnosti jste se trefila az mně z toho mrazí. Ståle dokola si si čtu výklad a srovnavám myšlenky, abych jej spravně pochopila. Budoucnost ukaže co se naplní a co ne. Děkuji i za rady a vím, že je jen na mně jak s tim naložím. Moc bych si přála, aby se věštba naplnila. To ukáže čas. Moc děkuji. Přeji vám ideálně šťastný život. :-) Jitka

Pavla - Spokojenost

Moc děkuji za výklad paní Ivo:)začetla jsem se se zatajeným dechem a čtu pořád dokola:)myšlenky sedí naprosto :)budoucnost uvidím a věřím ..moc děkuji :)určitě se na Vás ještě ráda obrátím :)Pavla

Petra - Výklad

Nemohu uvěřit tomu co čtu. Paní Iva přesně popsala můj současný život a jen a jen doufám, že se budoucnost vyplní tak, jak ji paní Iva popisuje. Děkuji za cenné rady. I příště se obrátím na Vás.

Hanka - Vyklad

Dnes jsem měla výklad od paní Ivy a ještě jsem plna dojmu. Vážně jsem koukala, jak to sedí a už se těším na změny, budu se řídit radami a užívat si života na plno. Děkuji moc!

Blanka - Výklad

Děkuji moc paní Ivance, vše super, dokonalé a už čekám, co čas ukáže. Doporučuji super.

Renča - Výklad

Děkuji paní Ivanko za výklad, myšlenky sedí dokonale, ostatní ukáže čas, budu se držet Vašich rad a věřím, že se vše v dobré obrátí a Vám přeji, at jste zdravá a celá Vaše rodina at má jen pěkné dny.

Lenka - Výklad

Dobrý den paní Ivo,moc Vám děkuji za výklad, myšlenky sedí naprosto přesně, budoucnost se uvidí, děkuji velmi za Vaše cenné rady.

Lida - věštba

CHtěla bych p. Ivě poděkovat myšlenky seděly přítomnost taky a budoucnost se ukáže.Pravda je že umí nahlédnout do lidské duše to je až neskutečný.Proto ji přeji hodně zdraví a sil do další práce.At i nadále pomáhá lidem otevřít oči.

Alena - věštba

Dobrý den,
touto cestou bych chtěla poděkovat. Moje myšlenky byly přečteny opravdu přesně.
Jedna část věštby se vyplnila ještě ten den. Opravdu moc děkuji. 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 3
Celkem: 573767
Měsíc: 35397
Den: 272