Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

article preview

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petra - Výklad z karet

Milá ivus musím rict ze jste skvělá kartářka všem doporučuji ;-)

Hana - Výklad z karet

Paní Ivuško, dnes jste mi zpracovala výklad na mě a partnera a přesto, že se vůbec neznáme, ani jsme se prozatím nikdy neviděly, výklad na minulosti i současnost zcela odpovídá realitě. Buducnost budu s napětím očekávat... Děkuji moc za výklad a hlavně za to, že jste reagovala tak rychle. Jste skvělá!!! Určitě se na Vás časem sama znovu obrátím a samozřejmě Vás budu doporučovat svým známým. Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchů ve Vaší práci. :-)

Ivča - Výklad karet paní Břečkové

Děkuji paní Ivě za výklad karet, jehož přesnost mě tedy dostala. Paní Iva o mě nevěděla nic, neznáme se, vlastně ani nevím, odkud je a přesto mou minulost i současnost odhalila dokonale. Znovu a znovu se k jejimu výkladu vracím, je to neuvěřitelné. Co se týká budoucna ? Uvidíme, zatím nemohu hodnotit, výklad karet proběhl dneska.
Takže za mě naprostá spokojenost a to nejen s výkladem, ale i s ochotou paní kartářky ještě dodatečně vše dovysvětlit a upřesnit.

Renata Hrdličková - VÝKLAD Z KARET

Já paní Ivě moc děkuju pomohla mě v době kdy jsem měla muže v nemocnici kde mu diagnostikovali rakovinu plic agresivního tipu,jejich prognoza byla maximálně půl roku.Napsala jsem paní Ivě o výklad na jeho zdraví,nenapsala jsem jí nic o jeho nemoci.Odpověděla mě že je nemocný a vážně že by s tím měl urychleně něco dělat.Napsala jsem jí otevřeně že vím a jaké je prognoza odpověděla až na moje naléhání že vím že umírá a na co se mám připravit,napsala že nejdýl měsíc.Manžel zemřel za 3 týdny ale díky tomu že jsem věděla jak málo mu zbývá času byl můj čas jen jeho i když jsem to za ním měla 50km a chodím o berlích. Odešel v klidu,bez bolisti a s mojí láskou vedle sebe a hlavně důstojně a za to paní Ivě moc děkuju,vím že se jí to velmi těžko psalo, že nemá naději, ale díky tomu jsem byla s ním co to šlo.

Jana - Re: Re: VÝKLAD Z KARET

Děkuji paní Ivě za výklad,a nelitujte předem poslané částky,opravdu vše sedí.Paní Ivu doporučuji!!!

Petra - myšlenky, minulost

Dobrý den, od paní Ivy jsem si také nechala udělat výklad. Ohledně budoucnosti zatím nevím, výklad znám jeden den - mám se na co těšit, ale i čeho se obávat... Tak si dám třeba více pozor. Ale - moje myšlenky a moje minulost sedí... Jak to paní Iva dokázala, nevím. Sama jsem byla zvědavá, zda se to povede. Povedlo. Vše souhlasí. Ivi, děkuji :-).

Katka Král - výklad

Dobrý den,

měla bych zájem o výklad karet. Prosím kontaktujte mě mailem : daho.arlet@seznam.cz


Děkuji Králová

Iva - Re: výklad

Poslala jsem vám email :-) přeji krásný večer

Andrea - Všem doporučuji

Chtěla bych Vám p.Ivo moc poděkovat za výklad moc jste mi pomohla a když si všechno promítnu zpět všechno mi souhlasí uplně dokonale.. Těším se na naše osobní setkání jste můj anděl díky ... Všem doporučuji !

Jana - recenze na vyklad

Naprosto presny vyklad, dekuji, uzasna zkusenost.

Lucie - doporučuji

Paní Ivu doporučuji!!! Pro dnešní výklad mám jen jedno slovo neuvěřitelné. Moc děkuji

Romana - Paní Ivu doporučuji

I přesto,že mě paní Iva vůbec nezná,tak jsem ještě teď zaskočená,jak to mohla vědět? Je výborná,ochotná, milá a hodně mě navedla, jak dál ... Moc vám Ivo děkuji :)

andrejkamik - doporucuji

Karty me moc zajimaji...sama jich doma nemam malo a taky si nechavam vykladat..jenze verte kazde kartarce ze???Ale dnes jsem cetla vyklad ktery byl jiny ..ktery sedel a nemohl byt vymyslen..Jeste ted sedim a premyslim..uzasne..doporucuji !!!!!

svetlana - vstah

jak to je mezy namy a jak to bude pokracovat ve vztahu

Renata Mejzlíková - Tvé myšlenky tě dovedou k bohatství

Děkuji pani Ivě za dnešní výklad karet o mě,jelikož poznám lidi,co myslí i na druhé a na jejich duši,tak pani Iva je člověk upřímný hodný a z pani Ivi jsem měla husí kůži.Ten kdo má dar pomáhat lidem,vycítí z druhého člověka,jaký je,tak jako jsem to cítila já.Karty všechny na mě seděli a jestli někdo,nám řekne svojí budoucnost a náš osud,tak je na nás,jak se k tomu postavíme a musíme pro to taky něco udělat a né sedět doma a čekat až to přijde.Takže já jdu mému osudu naproti a všem lidem pani Ivu doporučuji,aby si už také uvědomili,že sílá myšlenky je víc než hora peněz.
— (– hodlá se postavit výzvě)

ELLI ELLI - moc děkuji:-)

Paní Ivo moc děkuji vřele všem doporučuji:-))))

Monika Košařová - děkuji :-)

Paní Ivo, klobouk dolů.jsem ráda, že jste mi vstoupila do života.Vlastně písmeny ani nejde napsat jak.Moc Vám držím palečky, aby Váš život byl tak báječný, jak ho umíte udělat některým lidem Vy.ještě jednou děkuji :-)

ivana zednikova - pochvala

mohu vsem doporucit,vyklad opravdu sedi,pani Iva je uzasna

Petra - 19.7.1985

Děkuji za výklad,a nelitujte předem poslané částky,opravdu vše sedí.Děkuji moc :-)

Petra - doporučuji

Děkuji za výklad,a nelitujte předem poslané částky,opravdu vše sedí.Děkuji moc :-) 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 7
Celkem: 774045
Měsíc: 3455
Den: 125