Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 221837146/0600 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 52 euro cca dle měny

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Helli - Výklad

Děkuji za výklad budoucnosti, jsem spokojená a věřím v naplnění, můžu jen doporučit.

Lucia - Výklady

Velmi děkuji Ivance za výklad,..Přesnost jasná....Díky.....

Mirek - Výborné

Velmi mi pomohla a můžu říct že se i výborně trefila do mých myšlemek a poté mě i podle nich nasměrovala.

Marketa - Spokojenost

Co se tykalo myšlenek a minulosti vyklad je stoprocentni a budoucnost verim,ze se vyplni ;) Každopadně doporučuju ;)

Kristýna - Poděkování

Mos děkuji paní Ivě za výklad, vše na mě pěkně sedne a moc mi pomohla v nejisté situaci, opravdu děkuji!! Mohu jen doporučit :-)

Monika - Poděkování

Děkuji paní Ivo za výklad, který jste mi zpracovala. Velice si toho vážím a vím jak na budoucnost.

Simona - Výklad

Děkuji paní Ivě za výklad, je to asi všechno složitější než jak to někdy ukazují karty, ale i tak všem doporučuji.

Daniela - Doporučení

Děkuji p. Ivě za výklad, je vidět, že kartám rozumí, v myšlenkách se shodla, umožní člověku zorientovat se ve svých pocitech a uvědomit si věci, které třeba nevidí.. určitě doporučuji ostatním...

Lubomír - Pavlík

Paní Ivě velice děkuji za laskavost a čas strávený nad mým výkladem a otázkami. doporučuji všem !! kteří stále váhají. Nemusíte se ničeho obávat Umí to vše bylo tak jak vyložila , každý občas jsme v situaci, ve které potřebujeme, aby nám karty připomněly něco, co si např... nechceme připustit nebo nám řekly příslib lepšího zítřku.

Bronislav - Výklad

Děkuji.paní Ivě za naprosto užasný výklad,moc mě to pomohlo,nikdy jsem tomu nevěřila,až do dneška.vřele doporučuji

Zuzana - Ivanko dekuji....

Dnes v podvecer jsem opet vyhledala Ivanku a poprosila ji o pomoc,formou vykladu,nebylo to poprve a určitě nee naposledy,je uzasna a presna,co se týká minulosti a toho co se mi prave honi hlavou,budouctnost ukaže,ale je fakt,že vzápětí po výkladu se jedno info splnilo,neskutečnééé,všem vřele doporučuji....opravdu:)

Jitka - Ivo děkuji

Děkuji paní Ivě za pěkný vyklad.Hodně mě to pozbudilo abych se dívala na svět optimisticky.Minulost co mi vyšla v kartičkách tak se trefila,ještě ta budoucnost a bude to super:-) Děkuji moc jste hrozně hodná :-)

Kateřina - Ivance moc děkuji

Měla jsem tedkom tezke obdobi a byla na pokraji svých sil. Ale paní Iva me nabyla pozitivem a díky ni mam pocit že neni všem dnum konec. Minulost byla presna a na budoucnost se těším už jen aby se to vyplnilo :) touhle cestou paní Ivě moc děkuji je to žena ktera má srdicko na spravnem městě :) jestli mate před sebou nějake tezke rozhodnuti a nebo tezke obdobi a nevíte si rady určíte se na tuhle ženu obtatte :)

Petra - Ivo,děkuji

Dnes,když jsem byla absolutně na pokraji sil,mi Iva vyložila karty. V myšlenkách se shodla,její výklad mi vdechl naději,byla co nejpodrobnější a dala mi sílu.Moc děkuji,Ivo.Všem doporučuji

Femi Dragon - Skutečné odhalení

Dobrý den, vážení přátelé :-)

Nikdy jsem nebyla na vykládání z karet. Vždy jsem si myslela, že je to jen pouhé odhadování. Jak vám o vás může vyprávět někdo, kdo vás v životě neviděl? Ale asi tak před rokem jsem se ocitla v situaci, kdy ve velmi krátkém období mi moji známí a přátelé dali vědět, že byli u kartářky či věštkyně a předpovědi se jim vyplnily. Zprvu jsem si o tom myslela své, ale čas to tak chtěl a já začala řešit situaci, na kterou jsem potřebovala jiný náhled. Náhody neexistují, takže si myslím, že vše do sebe zapadá jako puzzle a život mi do cesty přivedl poznání v podobě úžasné paní Ivy Břečkové. Dříve bych se předpovědi budoucnosti či toho, co si vlastně myslím, bála. Ale dnes jsem skutečně potřebovala vědět, co si o dané situaci vlastně myslím já a co dál. Domluvila jsem se s paní Ivou B. a proběhl výklad karet. Musím říci, že jsem neskonale vděčná za to, či toho, kdo mi paní Ivu poslal do cesty. Zcela přesně mi vylíčila mou minulost, zážitky, které ukrývají snad jen karty, protože o nich nikdo nevěděl. Vědomí toho, co si myslím, bylo po vyložení karet najednou tak jasné. A s náznakem budoucnosti se mé nitro naplnilo štěstím a velkou úlevou.

Pokud mohu doporučit, paní Iva Břečková je skutečně výjimečná žena s dech beroucími schopnostmi. Já sama jsem nevěřila, ale po zkušenosti s ní musím uznat, že jsem změnila názor a mile ráda ji v budoucnosti ještě vyhledám na další výklad, nebude-li mi něco jasné nebo budu stát před rozhodnutím. Mám pocit, že karty jsou vlastně odrazem duše - pomáhají mi utřídit vlastní myšlenky, podpořit v těžkých chvílích a dát sílu bojovat dál. Důležité je myslet pozitivně a já se to od dnešního dne budu učit.

Nebojím se přiznat, že od dnešního výkladu karet od paní Ivy Břečkové, která je pro mě paní s velkým "P", VĚŘÍM KARTÁM!!!

Nebojte se výkladu karet, nebojte se sami sebe!

Jindřiška P. - Kompletní výklad

Děkuji moc paní Ivě,
minulost je hodně pravdivá a budoucnost se uvidí...všem moc doporučuji.

Lenka M. - Astro výklad

Paní Ivanku mohu doporučit...výklad karet seděl téměř do puntíku. Moc děkuji a vřele doporučuji. Moc děkuji :-) Lenka M.

Petra - Petra 15.11.2014

“Paní Ivanka je milá, vstřícná a ochotná paní, která přesně odhalila mé myšlenky, minulost a celkově to špatné i dobré o čem jsem ani neměla tušení bez jakékoliv indície. Řekla mi toho hodně a teď je už jen na mě, jak se s osudem poperu každopádně nelituji, že jsem se na paní Ivanku obrátila. Je mi sice teprve 19 ale i v tomto věku věřím na umění, kterým oplývá tato úžasná osoba :) Moc Vám děkuji paní Ivanko a někdy třeba zase na shledanou :) ”

Martina Filipová - :)

Moc děkuji za výklad.. paní Iva se trefila a mi nezbývá, než té budoucnosti trošku pomoct :)
Doporučuji :)

Iveta - Poděkování

Děkuji paní Ivě za můj výklad, mé myšlenky přesně odpovídali skutečnosti, a přesně vystihla i mou osobu, čeho se mám do budoucna vyvarovat, jsem moc ráda, že jsem si nechala od paní Ivy ten můj výklad udělat, je moc milá a ochotná. určitě doporučuji všem :) 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 5
Celkem: 523410
Měsíc: 10904
Den: 261