Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Martina - Výklad

Moc děkuji paní Ivě za výklad, v mnohém jsem se našla a čtu si výklad již po několikáté a stále to vše vstřebávám, třídím myšlenky jak s tím naložím. Budoucnost ukáže, moc děkuji. Martina

Lenka - Vyklad

Chtěla bych velmi poděkovat paní Ivě za velmi pěkný a výstižný výklad.vse sedělo až mi z toho běhal mráz po zádech.

Jitka - Výklad

Moc děkuji za výklad paní Ivo. Téměř ve všem z mé přítomnosti jste se trefila az mně z toho mrazí. Ståle dokola si si čtu výklad a srovnavám myšlenky, abych jej spravně pochopila. Budoucnost ukaže co se naplní a co ne. Děkuji i za rady a vím, že je jen na mně jak s tim naložím. Moc bych si přála, aby se věštba naplnila. To ukáže čas. Moc děkuji. Přeji vám ideálně šťastný život. :-) Jitka

Pavla - Spokojenost

Moc děkuji za výklad paní Ivo:)začetla jsem se se zatajeným dechem a čtu pořád dokola:)myšlenky sedí naprosto :)budoucnost uvidím a věřím ..moc děkuji :)určitě se na Vás ještě ráda obrátím :)Pavla

Petra - Výklad

Nemohu uvěřit tomu co čtu. Paní Iva přesně popsala můj současný život a jen a jen doufám, že se budoucnost vyplní tak, jak ji paní Iva popisuje. Děkuji za cenné rady. I příště se obrátím na Vás.

Hanka - Vyklad

Dnes jsem měla výklad od paní Ivy a ještě jsem plna dojmu. Vážně jsem koukala, jak to sedí a už se těším na změny, budu se řídit radami a užívat si života na plno. Děkuji moc!

Blanka - Výklad

Děkuji moc paní Ivance, vše super, dokonalé a už čekám, co čas ukáže. Doporučuji super.

Renča - Výklad

Děkuji paní Ivanko za výklad, myšlenky sedí dokonale, ostatní ukáže čas, budu se držet Vašich rad a věřím, že se vše v dobré obrátí a Vám přeji, at jste zdravá a celá Vaše rodina at má jen pěkné dny.

Lenka - Výklad

Dobrý den paní Ivo,moc Vám děkuji za výklad, myšlenky sedí naprosto přesně, budoucnost se uvidí, děkuji velmi za Vaše cenné rady.

Lida - věštba

CHtěla bych p. Ivě poděkovat myšlenky seděly přítomnost taky a budoucnost se ukáže.Pravda je že umí nahlédnout do lidské duše to je až neskutečný.Proto ji přeji hodně zdraví a sil do další práce.At i nadále pomáhá lidem otevřít oči.

Alena - věštba

Dobrý den,
touto cestou bych chtěla poděkovat. Moje myšlenky byly přečteny opravdu přesně.
Jedna část věštby se vyplnila ještě ten den. Opravdu moc děkuji.

Mili - Psaný výklad

Po 4 měsících jsem si znovu požádala o výklad,naprostá spokojenost,paní Ivu uznávám a mužu jen doporučit,je to anděl ,která ve správnej čas mi moc pomohla,jste super paní IVO

Eva - Vyklad karet

Pani Ivka je fakt dobra a vrele ji doporucuji.Mam uz druhy vyklad.Ten prvni se pomalu,ale jiste vyplnil.A jak sama psala zalezi na me, ktery pohar naplnim.Pisemny vyklad byl hezky srozumitelne napsany i s radou co se snazit v zivote na sobe zmenit,coz diky pani Ivce delam.I modlitby k tomu.Druhy vyklad je cerstvy.Myslenky 24hod.sedi dost presne.Dal se uvidi az casem...Pani Ivka si s vykladem fakt pohraje a da praci.Doporuciji ji vyzkouset a nechat se navest na tu spravnou cestu.Diky ni po ni pomaloucku jdu i ja.Dekuji moc pani Ivko!

Maria - Výklad paní Ivy.

Ďakujem za výklad, prítomnosť sedí úplne všetko. Ďakujem za rady vo výklade a očistu budem to dodržiavať a určite sa všetko zlé zmení k lepšiemu aj vďaka jej pomocí.
Odporúčam každému výklad paní Ivy a ešte raz zaň strašne moc ďakujem.

Jana - Výklad

Děkuji moc za výklad.Je to až neuvěřitelný jak všechno do sebe zapadá.Paní Iva je užasná.Ješte jednou moc děkuji

Marcela - Výklad od Ivy.

Je opravdu zbytečné číst všechny komentáře, protože to podstatné mají všechny společné. " Výklady od Ivy jsou úžasné." Připojuji se! Neuvěřitelné! Nejsou to jen dokonale přečtené Vaše myšlenky, ale jsou to odhalené nejniternějí pocity Vaší duše, které znáte opravdu jen Vy sami. Ukáže cestu... Poradí.
Pokud ještě někdo váháte,můžete se přesvědčit sami. Buď přečtěte 45 stran komentářů, nebo už neztrácejte čas a jděte do toho!
Ještě jednou velké Díky paní Ivo. Jste obdivuhodná!

Pavla - Věštba

Dobrý den paní Ivo, jste skvělá. V mnohých věcech jsem se našla. Děkuji moc. Přeji hodně štěstí a hlavně zdraví.

Pavla - Sedí

Děkuji za výklad, myšlenky i přítomnost sedí tak na 80%.Paní Iva je úžasná,jenom mě trochu zaráží budoucnost, jelikož jsou tam věci, které se mi dějí už nyní

Michaela - Re: Sedí

Mockrát děkuji za výklad myšlenky i přítomnost sedí a budoucnost na tu si musím počkat. Doufám že vše zlé jsem zahnala očistou kterou mi paní Iva poradila a bude dobře. Hned po té očistě a odpuštění se cítím líp :)

Iveta - Výklad

Mockrát děkuji za výklad=rozbor. Je to těžké číst o sobě a postupně přicházet na to, že na tom něco je. Popsané věci byly jen v mé hlavě a jsou v popisu. Pokusím se využít návodu, jak s tím vším pracovat. 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 2
Celkem: 707335
Měsíc: 4670
Den: 155