Jdi na obsah Jdi na menu
 

SKUTEČNÉ DĚNÍ NA RODINNÝCH KONSTELACÍCH

article preview

Výsledek obrázku pro OBRÁZKY RODINNÝCH KONSTELACÍ

Máte zájem pomoci sami sobě a druhým ublížit? Pak rozhodně jděte na rodinné konstelace. Ptám se: kde je potom ale vaše svědomí, když se dozvíte následující data? Vzhledem k tomu, že vím o co se na rodinných konstelacích jedná, nikdy bych tam normálně nešel. Jednou mě přemluvil velice dobrý známý, abych se šel podívat na "seanci rodinných konstelací" jako pozorovatel. Prvně jsem odmítal, ale po několika letech, když mě mezitím několikrát vyzýval a já stále odolával, jsem nakonec svolil. Vybavil jsem se speciální ochranou a jako absolutně pasivní divák jsem na jednu akci zašel. Měl jsem zakázáno cokoliv komentovat a říkat. Všechno co se tam dělo, ostatní neviděli. Bylo děsivé….
 
Pojďme si prvně položit otázku: Co jsou to rodinné konstelace a kdo je vlastně vymyslel?
 
 
Je to důležitá otázka. Důležitější, než jakákoliv jiná v případě konstelací. Je nutné se vždy dívat na tvůrce čehokoliv v souvislostech. Člověk, který za celý život prošel dlouhou cestu po planetě Zemi, a získával různé zkušenosti v různých oblastech a různých oborech, ba dokonce v rituálech. Dotyčný, který "objevil" rodinné konstelace se jmenuje Bert Hellinger, původním jménem Anton Hellinger. Podívejme se na jeho životopis:
 
Výsledek obrázku pro OBRÁZKY RODINNÝCH KONSTELACÍ
 
Narodil se jako Anton Hellinger roku 1925 v katolické rodině v Německu. Vyrůstal v Kolíně nad Rýnem, kde absolvoval katolickou klášterní školu. Odmítl se nechat naverbovat do místní organizace Hitlerjugend a byl proto označen za "nepřítele lidu".
Na začátku války (1942) byl Hellinger povolán do armády. Zúčastnil se bojů na západní frontě. Byl však zajat spojeneckými vojsky (1945) a následně deportován do zajateckého tábora v Belgii, odkud utekl.
Po válce vstoupil do katolického misionářského řádu a dostal církevní jméno Suitbert, zkráceně "Bert". Tato přezdívka mu zůstala i po opuštění řádu v roce 1971. V rámci své kněžské přípravy studoval na univerzitě ve Würzburgu filozofii, katolickou teologii a pedagogiku.
V roce 1952 byl vysvěcen na kněze. Působil v Jižní Africe jako vedoucí katolické misie a misionářské školy až do roku 1968. Naučil se plynule jazyk kmene Zulu, podílel se na jejich rituálech a získal respekt k jejich odlišnému chápání světa.
Prvním impulzem k jeho pozdějšímu přechodu od kněžství k psychologii byla série ekumenických školení zaměřených na skupinovou dynamiku, vedená anglikánskými duchovními při jeho pobytu v Jižní Africe (1960). Tato cvičení vycházela z fenomenologického přístupu. Cvičení byla zaměřena na rozpoznání podstatného v rozmanitosti přítomnosti, bez záměru, beze strachu, bez předsudků, zaměřená jen na to, co se objeví. Hellinger byl hluboce dojat tím, co tyto semináře ukázaly: Možnost smíření protikladů pomocí vzájemného respektu.
Počátek zájmu o fenomenologii byl i počátkem jeho rozchodu s kněžstvím. Hellinger popisuje, jak se jeden z trenérů zeptal skupiny: "Co je pro vás důležitější - vaše ideály, nebo lidé? Co byste obětovali pro to druhé?" Pro Hellingera to nebyla jen filozofická hádanka. Byl na to citlivý, neboť si byl vědom, jak snadno nacistický režim obětoval lidi ve službách ideálů. Hellinger sám říká: "V jistém smyslu mi tato otázka změnila život. Základní orientace zaměřená na lidi formovala celou mou práci."
Poté, co roku 1971 opustil kněžský řád, se setkává s Hertou, svou první ženou, kterou si bere krátce po návratu do Německa. Několik let strávil ve Vídni v klasickém kurzu psychoanalýzy na Wiener Arbeitskreis für Tiefenpsychologie (vídeňská Asociace pro hlubinnou psychologii). Ve studiu pokračoval na Münchner Arbeitsgemeinschaft für Psychoanalyse (Mnichovský psychoanalytický vzdělávací institut) a byl přijat jako praktikující člen jejich profesního sdružení. V roce 1973 odcestoval do USA, kde 9 měsíců studoval u psychologa a psychoterapeuta Arthura Janova (autor známé knihy Prvotní výkřik).
Významný vliv na něj měl rovněž Eric Berne a jeho teorie transakční analýzy.
Bert Hellinger přednáší a pořádá semináře i ve vysokém věku. V roce 2011 vedl v Praze víkendový seminář "Cesta k uzdravení" (navazující na stejnojmennou knihu) a v roce 2013 (v 87 letech) vedl v Bratislavě seminář "Ako sa nám podarí budúcnosť" a poskytl zde televizní interview.
 
Po krátkém vhledu do života tvůrce se můžeme nyní podívat na další část hry, která bezpečnou hrou ale není.
 
Je velice nebezpečnou "komedií". Moc dobře víte, jaký názor mám na jakákoliv náboženství, která pozabíjela v minulosti po celém světě miliardy lidí a neustále i nyní vede války mezi lidmi a zabíjení je jejich životní energií (energií temných). I když jsme si všichni rovni. Je vynikající žít v míru a lásce. Žádné nábožensví, i když to NA OKO káže, nemá zájem nechat lidi v míru a klidu. Migrace, válka v Sýrii, exodus je také způsoben Vatikánem.
 
Co je to "sestavení konstelace"?
 
Člověk, který je s terapeuty již předem domluven, se rozhodne, že si sestaví např. konstelaci své původní rodiny. Původní rodinou se rozumí maminka, tatínek, bratři, sestry, dědečkové a babičky a další členové rodiny vynořující se z daleké minulosti - jakýsi prvopočátek, kterým je dobré začít a případně na něj navázat dalšími sezeními, kde by již chtěl klient řešit nějaké konkrétní problémy, které ho trápí.
Ale tento základ, původní rodina, je jako počáteční mapa, z níž zjistíme, jaké je naše místo v rodinném systému. Je dobré začít od začátku. (Různí terapeuti rodinných konstelacích mohou mít odlišné postupy). Při stavění konstelace klient představí účastníkům a terapeutovi svůj problém. Terapeut určí, se kterými rodinnými příslušníky se bude pracovat. Klient si intuitivně vybere z účastníků semináře ty, kteří budou jeho příbuzné představovat….
 
A právě zde všechno začíná. Neuvědomují si, že hra může být až moc nebezpečnou a vlasně hrou ani není. Pro některé dokonce v minulosti skončila hodně špatně. A přitom předtím žádné problémy neměli. Až po návštěvě konstelací.
 
Pro zajímavost jsme nechali udělat anketu, která se vyvíjela zajímavě, ale neustále konstantně…..
 
19512235_1899706756970946_1397036182_n.png
Když se podíváte na poměr lidí, kterým rodinné konstelace pomohly a kterým naopak ublížily, uvidíte skoro naprosto přesný poměr. Čtyřem lidem to ublížilo a jednomu pomohlo. Hned od začátku až dodnes byl tento poměr konstantně se vyvíjející. Jak je to možné, že ano?
V případě že necháme stranou dotaz na čtenáře: Ne nevím o co se jedná, kterých je 131 tak nám vychází 137+138 = 275 lidí, kteří udělali špatné zkušenosti, nebo se o konstelacích dozvěděli od někoho jiného a byli varováni. Oproti 35 lidem, kteří udělali výborné zkušenosti.
 
Moje dary
 
Když jsem byl malý chlapec, často jsem viděl (v pokoji kde jsem spal nebo kde jsem si hrál) bytosti, které ostatní lidé neviděli.
Komentoval jsem dění v pokoji tatínkovi a ten mě vždy podpořil. Neustále se ptal jak vypadají, co říkají a jestli jsou hodné, nebo jestli z nich mám strach.
 
Sdělil mi, že dospělí lidé většinou bytosti nebo duchy, které vidím já, nevidí a ani necítí... Cítil jsem je, i když stáli za mými zády a pozorovali mě. Někdy jsem s nimi i rozmlouval. Viděl jsem také vznášející se duchy, na které prskala kočka a dívala se ke stropu. Podobné to bylo třeba také u psů, kteří neměli důvod štěkat. Jsem rád, že mě kdysi rodiče včetně mé babičky podporovali a neříkali mi, že jsem blázen.
 
Bral jsem to jako přirozenou věc, kterou jsem si uchoval do dnešní doby. - Samozřejmě díky rodičům!
Znám z dětství určitý spínací mechanismus, kterým si aktivuji vidění do jiné dimenze, která je kolem nás. Žijeme v multidimenzionálním světě. Ne vždy se mi to však podaří okamžitě a na povel.
(Zde bych rád apeloval na rodiče, kteří budou číst tento článek, aby také podpořili vidění svých dětí a neříkali jim že tam nic není, popřípadě že jsou blázni!) Rodiče by se mnohé měli učit od dětí.
 
Kolikrát vidím obrazy, které běží jako v televizi a je to nějaký budoucí děj, na který popřípadě upozorním lidi, kterých se to týká. A varuji je.
 
Zjistil jsem za dobu své pouti po planetě Zemi, že někteří lidé mají také podobné vlastnosti jako já. Například jedna paní (vědma) ve Starém Hrozenkově má podobné vlastnosti (a několik jiných v zahraničí). Z karet nečte, vidí obrazy daného člověka jako na obrazovce televize a u toho vykládá budoucnost člověka, v případě že jí dotyčný navštíví.
 
Když jsme si ujasnili základ, půjdeme k podstatě věci
 
Jednou jsem byl pozván na rodinné konstelace. Bylo to za určitých podmínek, mohl jsem jenom sedět a pozorovat. Nesměl jsem nic komentovat. Posadil jsem se k oknům ve středu stěny. Celý prostor s "herci" jsem dokonale viděl.
 
Člověk, který byl řídícím členem konstelací, na problém určité osoby postavil do středu místnosti nějaké zúčastněné osoby. Jedna měla představovat otce, matku, manžela či manželku, bratra či sestru a i zemřelé osoby, které odešly do jiné dimenze. Potom dával pokyny, co každá má dělat. Jak to vypadá na konstelacích při sestavování jsem uvedl v prvním díle. Potud je vše dobré.
 
Určitou dobu se nic nedělo. Až po vyvolávání mrtvých členů rodiny babičky a dědečka či bratra nebo sestry, začaly v místnosti z koutů, ze země nebo ze stropu či ze stěn vstupovat do místnosti různé bytosti. Nazvěme je pod jedním názvem energetičtí úpíři. Některé byly dost nepříjemné a temné. Různě se "lepily" na "herce" na parketu a neustále se přesouvaly.
 
Tito lidští upíři, kteří terapeutovaným osobám způsobují problémy odešli a dostali novou živou bytost-destinaci. Dostali se ale na jiné "herce", (kteří po postupném projevování emocí a všeho možného včetně breku a mnoha jiných nepochopitelných projevů), na kterých zůstali pak jako batoh na zádech sedět. Opustili terapeutovanou osobu a odešli do jiné rodiny.
 
Osobě terapeutované se většinou uleví a problémy, které si sama měla vyřešit, přecházejí na jiné lidi.
Pamatujte si prosím: všechny problémy si můžete a hlavně MUSÍTE vyřešit sami, rozhodně to někdo jiný bez újmy na druhých nemůže dokázat.
 
Energetičtí upíři a "duchové" bytostí odešlých do jiných dimenzí vypadají odlišně. Jejich potřebou je vysávat osoby druhé a potřebují jejich energii. O ty se právě jedná. Mohou jim také našeptávat (začínají slyšet hlasy) různé vzkazy.
Při objímání osob na hereckém parketu bylo vidět jak mnohé osoby energii ztrácejí, je jim kradena a přechází jinam. Na energetické upíry.
Také se zúčastnění herci, aniž by to věděli, vzájemně ovlivňují a kradou si energie. Kradou si tu nejcennější lidskou energii, které je na planetě Zemi jen určité množství a byla kdysi spravedlivě rozdělena. No co se dnes nekrade, že ano.
 
Problémy se nevyřešily, přesunuly se jenom jinam a zůstavají mezi námi
 
Lidé kteří se zúčastnili tehdejší konstelace, odcházeli domů s "batohy" na zádech které se na ně přilepily. Nemusejí udělat vždy problémy dotyčným, kteří se konstelací zúčastnili ale jejich rodinným členům a přátelům, kteří je mají rádi. Tímto upíři využívají stažení více energií na sebe.
Popsal jsem vám stručně nejdůležitější dění na konstelacích. Nikoho nestraším, na nikoho nedělám bu bu. Popřemýšlejte sami a udělejte si sami Váš vlastní názor. Nemohu za to co vidím. Mám zájem pomoci druhým lidem bez ohledu na to co si ostatní myslí.
 
Mnozí se budou nyní ptát, jak se tedy ochránit před problémy, které mají a jakým způsobem je možné potíže, které získali na konstelacích zablokovat. Protože Vás dané téma bude zajímat asi více než konstelace, rozhodl jsem se vám připravit článek o obraně a blokaci těchto temných bytostí a upírů…..
 
Článek jsem napsal tak, jak jsem to vše viděl a co jsem zažil. Nic jsem nepřikrášloval a ani jsem nic nepřidával.
 
Článek byl vypracován na základě materiálů uveřejněných na prvopodstata.com
 
 

Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 799702
Měsíc: 3912
Den: 98